• Odbierz prezent
Wsparcia i opory- w jaki sposób je wyznaczyć?

Jeżeli masz problemy z wyznaczeniem kluczowych miejsc na wykresie, to Twój trading może przynosić mnóstwo strat. Wchodzenie na rynek w przypadkowym miejscu jest równoznaczne z uprawianiem hazardu. Naszym głównym zadaniem jest zdobycie przewagi statystycznej, dzięki której w długiej perspektywie czasu będziemy osiągać satysfakcjonujące stopy zwrotu. W takim razie w jaki sposób wyznaczyć na wykresie kluczowe wsparcia i opory aby przyłączyć się lub ewakuować z danego instrumentu? Na szczęście nie jest to szczególnie trudne. Jeśli interesuje Cię taka wiedza, to przedstawię Ci kilka sposobów wyznaczania najważniejszych stref na dowolnym wykresie. Wraz z naszym partnerem- brokerem Orbex, zapraszamy Cię na webinar edukacyjny, który odbędzie się w środę, 22 września, o godzinie 20:00. Udział w wydarzeniu jak zwykle jest całkowicie bezpłatny.

Wsparcia i opory

Jednym z najważniejszych zadań każdego tradera oraz inwestora jest wyznaczenie kluczowych poziomów na wykresie. To właśnie te miejsca będą decydujące dla losów danego instrumentu w dłuższej perspektywie. O ile samo zadanie nie wydaje się zbyt trudne, to często jest bagatelizowane lub całkowicie pomijane. Niestety często dopiero po fakcie dostrzegamy, iż obserwowane rynkowe batalie rozgrywane są na dość łatwych do przewidzenia poziomach, a ich rezultat niesie średnio lub długoterminowe konsekwencje. Na tym webinarze będziemy się uczyć wyznaczać kluczowe wsparcia i opory na różnych instrumentach finansowych.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Kurs psychologii inwestowania

Zachęcamy do zapoznania się z owocem ciężkiej pracy wykonanej przez ekspertów z zakresu inwestowania kapitału. Psychologowie: Jacek Kubrak oraz Marcin „Wiking” Wicz, a także inwestor z ponad 30-letnim doświadczeniem- prof. Krzysztof Borowski, pomogą Ci zapanować nad swoją głową podczas zmagań rynkowych. Ponad 20 godzin wiedzy oraz konkretnych ćwiczeń możesz teraz nabyć w przedsprzedażowej cenie. Co więcej, jeśli nie będziesz zadowolony z jakości produktu, możesz skorzystać z 14-dniowej gwarancji satysfakcji.

Poznaj Kurs Psychologii Inwestowania


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk