• Odbierz prezent
Wpłaty polskich złotych (PLN) na giełdzie kryptowalut CoinDeal już dostępne!

Złotówki to w ostatnim czasie bardzo wyczekiwana waluta na giełdzie CoinDeal. Z przyjemnością można poinformować, że wpłaty oraz wypłaty PLN na maltańskiej platformie już działają.

Na początku tygodnia CoinDeal ogłosił, że w końcu na ich platformie dostępne są wpłaty PLN przez przelew bankowy. Trzeba jednak zaznaczyć, że giełda musiała poczynić pewne kroki związane z bezpieczeństwem środków, więc przelewu można dokonać dopiero po spełnieniu kilku warunków.

Aby móc dokonać wpłaty, należy najpierw zrobić pierwszy tzw. testowy przelew na kwotę 1 PLN na adres konta bankowego wskazanego przy depozytach PLN. Dopiero po 48 h, gdy numer konta zostanie zweryfikowany, użytkownik będzie mógł dokonać kolejnej wpłaty (tu limitów już nie będzie).

Wszystkie transakcje po transakcji testowej, które zostaną dokonane przed upływem 48h zostaną zwrócone na konto użytkownika.

W kolejnych dniach pojawi się także możliwość wypłacania środków PLN przez przelew bankowy.


Zuzanna Bocian

Absolwentka filologii polskiej o specjalności teatrologicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Działająca we wrocławskich teatrach aktywistka sztuki z ukierunkowaniem na teatr muzyczny oraz teatr pantomimy. Od prawie dwóch lat związana z branżą krypto, aktywnie działająca na rynku. We współpracy z giełdą CoinDeal rozwijająca projekty i przedsięwzięcia, aby poszerzać wiedzę w temacie kryptowalut. Wystepująca w filmach edukacyjnych pod hastagiem #cryptogirls. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk