• Odbierz prezent
Wpłacaj i wypłacaj  polskie złote PLN, dolary USD, euro EUR, funty GBP, franki CHF! CoinDeal oferuje najwięcej możliwości transakcji walut FIAT na rynku!

Maltańska giełda kryptowalut rozwija się bardzo prężnie już od dłuższego czasu wprowadzając kolejne udogodnienia dla swoich użytkowników. Polscy użytkownicy przede wszystkim zarzucali giełdzie skomplikowany proces wpłat i wypłat PLN, ale na szczęście mamy to już za nami. CoinDeal od teraz oferuje depozyty i wypłaty PLN w bardzo prosty sposób - przelewem bankowym.

Na CoinDeal w ostatnim czasie dużo się dzieje. Przede wszystkim jeśli chodzi o waluty fiduracyjne. Giełda cieszy się coraz większym zadowoleniem użytkowników z całego świata, dlatego cały czas rozwija się mając swoich użytkowników i ich wygodę na pierwszym miejscu. W ostatnim czasie skupili się oni na rozwoju możliwości dokonywania łatwych wpłat i wypłat walut FIAT.

W tym momencie na platformie z polskimi korzeniami możecie skorzystać z przelewów PLN, USD, GBP, EUR oraz CHF poprzez różne narzędzia. Jednak dla użytkowników chyba najważniejszą informacją na ten moment jest fakt, że waluty fiduracyjne na CoinDeal mogą wpłacić i wypłacić poprzez przelew bankowy w bardzo szybki i przyjemny sposób.

Giełda co prawda nalicza niewielkie prowizje, ale przede wszystkim warto zaznaczyć, że wpłaty w większości są całkowicie darmowe, a dopiero przy wypłatach możemy się spodziewać dodatkowych obciążeń naszego konta. Wszystkie opłaty transakcyjne można bez problemu znaleźć na oficjalnej stronie platformy TUTAJ.

Oprócz przelewów bankowych, giełda oferuje także możliwość wpłat i wypłat poprzez narzędzia takie jak Neteller, Skrill, E-pay, czy ADVCash. Warto także przypomnieć, że posiadając odpowiednią liczbę CDL Tokenów, możemy obniżyć nasze prowizje obowiązujące na giełdzie. Mogą one zostać zmniejszone nawet do 0.05% dla Maker i 0.125% dla Taker.

Dzięki tak łatwym możliwościom deponowania środków, użytkownicy z łatwością mogą tradować swoimi ulubionymi kryptowalutami. Pozostając w temacie nowości na CoinDealy warto wspomnieć o tym, że w ostatnim czasie do giełdy dołączyło kilka popularnych projektów DeFi takich jak Chainlink (LINK), Algorand (ALGO), Aave (LEND) oraz Synthetix Network Token (SNX). W przyszłości pojawi się ich więcej, więc warto śledzić informacje na temat nowości DeFi na ich kanałach social media.

Użytkownicy mają także szansę sami decydować o kolejnych projektach, które dołączą do platformy poprzez głosowanie na nowe waluty. Jedynym wymogiem jest posiadanie na swoim koncie 100 CDL Tokenów, aby móc oddawać głosy i o czym należy pamiętać - zarabiać darmowe Tokeny za każdy oddany głos.

 


Zuzanna Bocian

Absolwentka filologii polskiej o specjalności teatrologicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Działająca we wrocławskich teatrach aktywistka sztuki z ukierunkowaniem na teatr muzyczny oraz teatr pantomimy. Od prawie dwóch lat związana z branżą krypto, aktywnie działająca na rynku. We współpracy z giełdą CoinDeal rozwijająca projekty i przedsięwzięcia, aby poszerzać wiedzę w temacie kryptowalut. Wystepująca w filmach edukacyjnych pod hastagiem #cryptogirls. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk