• Odbierz prezent
Webinar Rafała Glinickiego juz dziś + niespodzianka

Prawo popytu i podaży to nieustanna walka, która pozostawia po sobie ślady na wykresie. Metodologia analizy wolumenu i ceny VSA pozwala zrozumieć, dlaczego do zmiany kierunku ruchu cenowego doszło właśnie w tym, a nie innym miejscu. Umiejętne korzystanie z wolumenu daje możliwość odpowiedniego określenia momentów zwrotnych na rynku.

 

We wtorek 23 stycznia 2018 o godz. 19:00 X-Trade Brokers DM S.A. organizuje wyjątkowe, bezpłatne webinarium z profesjonalnym traderem Rafałem Glinickim "Wolumen - energia, która rządzi ceną".

 

ZAPISZ SIĘ

 

Czego dowiesz się podczas szkolenia:

  • odkryjesz z jakich etapów składa się proces decyzyjny tradera
  • poznasz jeden z autorskich scenariuszy Rafała 
  • dowiesz się jak wyznaczać trend oparty o ruchy "dużych graczy"
  • poznasz odpowiedź na pytanie "czy w dobie szybkich komputerów klasyczna analiza techniczna ma jeszcze jakiś sens?"

 

Dla wszystkich uczestników spotkania przewidziana jest niespodzianka!

 

O prelegencie:

Rafał Glinicki - założyciel VSA TRADER i polskiej edycji Projektu Żółwia. Trader, ekspert w dziedzinie metodologii Volume Spread Analysis, praktycznego podejścia do teorii fal Elliotta oraz zaawansowanej geometrii rynku. Jest założycielem firmy VSA TRADER Sp.z o.o.. Posiada doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w tradingu, jest dwukrotnym laureatem pierwszej dziesiątki konkursu „World Top Investor”, w którym biorą udział traderzy z całego świata.

Rafał Glinicki jako pierwszy połączył metodologię VSA Toma Williamsa z teorią fal Elliotta i geometrią rynku, tworząc precyzyjny proces decyzyjny oparty o stałe układy rynkowe. Jako pierwszy zaobserwował i opisał Wolumenową Formację Odwrócenia (WFO). Jest autorem książki "Kontrakty, Surowce, Forex". Zainspirowany niegdyś historią Curtis’a M. Faith’a – ucznia Richard’a Dennis’a, obecnie tworzy polską edycję projektu „Grupa Żółwi”.

Rafał Glinicki zaprasza:

 

ZAPISZ SIĘ


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk