• Odbierz prezent
Wolumen, czyli jedno z najważniejszych narzędzi tradera- webinar inwestycyjny

Zapraszamy na webinar inwestycyjny, który odbędzie się w najbliższy wtorek, 20 października 2020 roku, o godzinie 20:00. Poruszony zostanie niezwykle istotny, choć bardzo często niedoceniany temat wskaźnika wolumenu. Wirtualne spotkanie będzie całkowicie bezpłatne dzięki współpracy z brokerem AVATRADE.

Czy warto zwracać uwagę na wolumen?

Wiele osób nie potrafi korzystać ze wskaźnika wolumenu, albo nawet nie zdaje sobie sprawy z jego użyteczności. Fakt ten szokuje, ponieważ na rynkach finansowych to właśnie pieniądze decydują o tym, w którym kierunku będzie podążał dany instrument. Na kolejnym spotkaniu nadrobimy te zaległości i dokładnie omówimy kwestie związane z wolumenem. Dowiesz się w jakim celu oraz sytuacjach zwracać na niego uwagę, a także jak interpretować otrzymane dane. Chyba warto wiedzieć co zamierza zrobić potężny kapitał?

Co zrobić by wziąć udział w webinarze ?

W bezpłatnym webinarze może wziąć udział każdy, kto dokona rejestracji poprzez poniższy link.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Jeśli z jakiś przyczyn nie jesteś w stanie być z nami w najbliższy wtorek lub obawiasz się, że potrzebujesz przerobić materiał kilkukrotnie, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Całe wirtualne spotkanie będzie nagrywane i dostępne dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

Magazyn Inwestor

Kwartalnik Inwestor to 130 stron wiedzy o szeroko pojętych rynkach finansowych. Poruszamy w nim tematy, które są w danym momencie najbardziej modne, ale jednocześnie ponadczasowe. Każdy artykuł to ogrom danych historycznych oraz rzetelnej wiedzy.

Jeżeli masz ochotę dołączyć do prenumeraty to wykorzystując kod rabatowy WEBINAR, otrzymasz dodatkowo 20% zniżki, naliczonej automatycznie w sklepie FXMAG.

Zapisz się na bezpłatny webinar


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk