• Odbierz prezent
Wojciech Białek na XTB Trading Club!

Weź udział w XTB Trading Club, czyli praktycznych warsztatach inwestycyjnych organizowanych przez XTB! Najbliższe spotkanie odbędzie się wyjątkowo w środę 30.10.2019 o godz. 17:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie (7 piętro). Szkolenie poprowadzi Wojciech Białek.

Temat szkolenia: Czym jest cykl Kuznetsa ("Kuznets Swing") i jak go wykorzystać?

Zakres szkolenia:

Cykl Kuznetsa, to zidentyfikowany w 1930 roku przez Simona Kuznetsa (późniejszego noblisty z ekonomii) cykl gospodarczy, który determinuje długoterminowe trendy na rynkach nieruchomości, surowców, walut i na względnej sile rynków "wschodzących" wobec rynków "rozwiniętych". Podczas szkolenia przedstawiony zostanie opis funkcjonowania tego cyklu w globalnej gospodarce, jego przebieg i aktualna pozycja na różnych klasach aktywów oraz przedyskutowane zostaną potencjalne sposoby jego praktycznego wykorzystania.

Czym jest Trading Club?

XTB Trading Club to cykliczne warsztaty dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na rynkach finansowych. Do siedziby XTB zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzone szkolenia są skierowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

Możesz wziąć udział w szkoleniu osobiście, przychodząc do siedziby XTB. Pamiętaj, aby wcześniej zapowiedzieć swoją obecność poprzez rejestrację za pomocą formularza! Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, pierwszeństwo wstępu będą mieć Klienci XTB. Szkolenie będzie również transmitowane na żywo na naszym kanale YouTube. Po rejestracji otrzymasz bezpośredni link do transmisji oraz przypomnienie na godzinę przed transmisją.

ZAPISZ SIĘ

Wojciech Białek na XTB Trading Club! - 1

O prelegencie:

Wojciech BiałekWojciech Białek na XTB Trading Club! - 2

Urodził się Krakowie, ukończył informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie również studiował filozofię. W latach 1995-1999 pracował jako analityk w krakowskich domach maklerskich DM Magnus oraz DRM Polonia. W latach 1999-2008 w SEB TFI (2000-2002 zarządzający portfelem, 2003-2008 główny analityk), W latach 2009-2018 główny analityk w CDM Pekao. Od 2008 roku autor poświęconego koniunkturze na rynkach finansowych i w gospodarce blogu "K(NO)W FUTURE"."

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk