• Odbierz prezent
Właśnie wystartował konkurs TMS Brokers!

Lato to czas podróży, odpoczynku, ale także zdobywania nowych doświadczeń. TMS Brokers tego lata przygotował wyjątkowy Wakacyjny Kurs Inwestowania od podstaw, którego uczestnicy już od dziś mają okazję zmierzyć się między sobą w konkursie inwestycyjnym.

Cykl rozpoczął się 9 i 10 lipca – szkoleniami dla początkujących, podczas których nauczyli się jak dokonać pierwszej transakcji, na jakie instrumenty postawić oraz skąd czerpać informacje o rynku.  

Znasz podstawy? Zdobyte umiejętności wykorzystasz w tygodniowym konkursie dla uczestników kursu, który startuje już 11 lipca! Inwestuj wirtualne pieniądze na koncie demo, aby zdobywać prawdziwe nagrody. Zwycięzca otrzyma nagrodę gotówkową w wysokości 1000 zł. Gotowy by podjąć wyzwanie?

Dodatkowo, na tych którzy otworzą konto maklerskie w TMS, czekają dwa dodatkowe szkolenia (23 i 24 lipca), podczas których poznają najskuteczniejsze formacje techniczne.

Dołącz do najgorętszego kursu tego lata!

Szczegóły: https://lp.tms.pl/lp,letnikursinwestowania


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk