• Sklep
  • Odbierz prezent
cda newconnect

W przyszłym roku czeka nas bardzo ciekawy debiut na rynku NewConnect. O rozpoczęciu oferty publicznej poinformowała spółka CwMedia. Zapisy na akcje ruszyły dzisiaj.

 

CwMedia, czyli właściciel serwisu CDA.pl i CDA Premium, ma na początku roku wejść na rynek NewConnect. Spółka ma zamiar wyemitować do 1 miliona akcji zwykłych (serii C), przy cenie emisyjnej 5,50 zł za akcję. W ten sposób może pozyskać 5,5 mln złotych na rozwój.

„W szczególności pozyskany kapitał zostanie przeznaczony na intensyfikację działań marketingowych, rozbudowę zespołu programistów oraz zwiększenie atrakcyjności sekcji VOD" – czytamy w memorandum informacyjnym spółki.

„Fundusze z emisji mają pomóc w dalszym rozwoju serwisu i wzmocnić nasz udział w rynku. Nasze priorytety to: VOD - chcemy podpisywać nowe umowy licencyjne z dystrybutorami i zwiększać katalog filmów, który już teraz jest jednym z największych w Polsce; SmartTV - planujemy start aplikacji na telewizory obsługujące technologię smartTV; Mobile - do istniejącej aplikacji mobilnej na platformie Android chcemy dołączyć wersję na iOS; CDA.pl - mam tu na myśli przede wszystkim rozszerzenie funkcjonalności portalu, lepsze zarządzanie kontami i profilowanie treści” – dodaje Jarosław Ćwiek, prezes CwMedia..

 

Zapisy na akcje będą prowadzone do 5 grudnia (rozpoczęły się dziś), a przydział ma nastąpić do tygodnia po zakończeniu zapisów. Oferującym akcje jest Polski Dom Maklerski.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk