• Odbierz prezent
Wirtualne spotkanie z Marcinem Tuszkiewiczem: „Towary rolne- ten pociąg już odjechał, czy można jeszcze wsiadać?”

O tym co się w ostatnim czasie dzieje z cenami towarów rolnych prawdopodobnie nikomu nie trzeba przedstawiać. Jednak pojawia się pytanie, czy ten szał zakupów zbliża się do końca, czy może warto jeszcze dołączyć do panującej tendencji. Właśnie tym tematem zajmie się nasz gość specjalny Marcin Tuszkiewicz, czyli współzałożyciel serwisu Ivnestio.pl oraz aplikacji dla inwestorów giełdowych Squaber.com. Prócz samego wykładu, Marcin będzie także do naszej dyspozycji podczas sesji pytań i odpowiedzi, dlatego nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu. Jak zawsze, webinar jest całkowicie bezpłatny, dzięki współpracy z partnerem Admiral Markets. Zapraszamy we wtorek, 2 lutego, o godzinie 20:00.

Webinar inwestycyjny z Marcinem Tuszkiewiczem

W ciągu zaledwie pół roku, ceny towarów rolnych wystrzeliły. Kukurydza, soja czy bawełna podrożała o ponad 70%, pszenica o 50%, cukier biały o 44%. To jednak nic z poziomami cen jake były obserwowane w 2011-2012 roku.

Czy teraz to też dopiero początek wzrostu cen towarów rolnych?

Jaka jest charakterystyka poszczególnych towarów rolnych?

Jakich narzędzi użyć, aby dobrze odnajdywać się na tych rynkach?

Zapisz się na bezpłatny webina

Czy obejrzałeś wszystkie webinary?

To drugie spotkanie z gościem specjalnym. Wcześniejsza prelekcja tego typu dotyczyła psychologii inwestowania, a naszym ekspetem był Wiking. Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić tamto wydarzenie lub którykolwiek z pozostałych ponad 75 webinarów edukacyjnych, to nic straconego. Wszystkie webinary są nagrywane, a dostęp do nich mają uczestnicy Akademii Inwestora. Zachęcamy dołączenia do tego grona, a korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, spotka Cię miła niespodzianka cenowa.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk