• Odbierz prezent
WIG20: sektor odzieżowy. Jak podczas sesji radziły sobie podmioty CCC oraz LPP?| LPP i CCC. Podsumowanie sesji: notowania, kurs zamknięcia, kurs otwarcia| Podsumowanie sesji: LPP oraz CCC. Kurs akcji, cena zamknięcia, cena otwarcia i inne istotne dane. Po
fot. freepik.com

Spółki CCC oraz LPP wchodzą w skład indeksu WIG20 i są one jedynymi spółkami pochodzącymi z sektora odzieżowego. W dzisiejszym materiale przyjrzymy się bliżej historii każdego z podmiotów, prowadzonej działalności, wynikom, notowaniom, a na końcu sprawdzimy jak spółki poradziły sobie podczas dzisiejszej sesji handlowej.

 

 

LPP - notowania, akcje, opis i charakterystyka spółki

LPP to polska marka zajmująca się produkcją i dystrybucją odzieży. W skład grupy wchodzi 5 różnych marek takich jak: REserved, Mohito, Cropp, House oraz Sinsay. Spółka jest obecna na rynku polskim od roku 1991, główna siedziba mieści się w Pruszczu Gdańskim. Spółka posiada ponad 1700 salonów odzieżowych rozlokowanych na całym świecie. Niektóre z marek dostosowane są wyłącznie dla kobiet, jak Mohito inne bogatsze są także w odzież męską czy dziecięcą. Od roku 2001 spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, od 2014 roku jest również częścią indeksu WIG20. Do najbardziej aktywnych na giełdzie podmiotów z sektora odzież i obuwie można zaliczyć: CCC, Intersport, Esotiq oraz Coccodrillo.

Więcej na temat spółki LPP dowiesz się z poniższego artykułu.

 

Czytaj więcej

 

 

Notowania i dane po zakończeniu dzisiejszej sesji

Nazwa spółki

LPP

Kurs otwarcia

8900

Teoretyczny kurs otwarcia

9150

Kurs zamknięcia

9150

Najwyższy kurs

9275

Najniższy kurs

8840

Zmiana procentowa

1.72317

Kurs ostatniej transakcji

Dane i notowania LPP, po zakończeniu sesji.

 

 

 

Spółka CCC - najistotniejsze dane, działalność, notowania, akcje

 

CCC to przedsiębiorstwo polskie, zajmujące się produkcją i sprzedażą obuwia i akcesoriów. Siedziba spółki mieści się w województwie dolnośląskim, w miejscowości Polkowice. Podmiot został założony w roku 2001 i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi działalność na rynkach polskich. W ofercie sklepu możemy znaleźć, jak podają informacje produkty na każdą kieszeń, takie jak obuwie, torebki, akcesoria. W roku 2016 miało miejsce przejęcie przez CCC spółki Eobuwie.pl. CCC jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od roku 2004 i wchodzi w skład indeksu WIG20. Aby dowiedzieć się więcej o spółce, kliknij w poniższy przycisk. 

 

Czytaj więcej
Kurs otwarcia, zamknięcia, TKO i inne dane o spółce CCC

 

Nazwa spółki

CCC

Kurs otwarcia

46

Teoretyczny kurs otwarcia

46.3

Kurs zamknięcia

46.31

Najwyższy kurs

47.8

Najniższy kurs

45.57

Zmiana procentowa

0.67391

Kurs ostatniej transakcji

Dane i notowania CCC, po zakończeniu sesji.
Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk