• Odbierz prezent
Wielkie wzrosty kursu Bitcoina! Ostatni ze szczytów (68 186 złotego za Bitcoina) zostanie osiągnięty w rekordowo krótkim czasie?

Nowy tegoroczny szczyt kursu Bitcoina w odniesieniu do złotówki został utworzony na poziomie 47 850 PLN. Powoli pojawiają się przypuszczenia, że ostatni ze szczytów cenowych na kursie Bitcoina w stosunku do złotego, czyli poziom 68 185 PLN będzie osiągnięty w rekordowo krótkim czasie.

Docieramy do ważnego poziomu - 1

Rynek kursu bitcoina btc/pln na bitbay.net

Na razie jednak kurs Bitcoina w stosunku do złotego BTCPLN zdołał osiągnąć poziom 61% zniesienia Fibonacciego ostatniej długoterminowej fali spadkowej, wobec czego można spodziewać się jakiejś reakcji rynkowej na ten poziom, który dla wielu inwestorów jest szczególny i bardzo istotny. Warto wobec tego obserwować obecnie zachowanie ceny Bitcoina na tym poziomie, aby przekonać się, kto wygra bitwę: byki czy niedźwiedzie.

Po więcej informacji dotyczących możliwych scenariuszy na rynku BTCPLN zapraszamy do analizy video!

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk