• Odbierz prezent
Wielka urodzinowa promocja członkostwa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

Informacja prasowa

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) to największa organizacja inwestorska w Polsce i Europie Centralnej, zrzeszającą obecnie ponad 15 tysięcy inwestorów. Z okazji 20-lecia działalności rozszerza ofertę członkostwa, tak aby jeszcze lepiej odpowiadało na zgłaszane przez inwestorów potrzeby.

Nowe członkostwo to przede wszystkim:

  • Największa baza edukacyjna o inwestowaniu w Polsce – ponad 200h wideo, liczne kursy, setki artykułów, kwartalnik Akcjonariusz, ebooki i podcasty
  • Cotygodniowe webinary analityczne z ekspertami oraz webinary edukacyjne
  • Zniżki dla inwestorów, m.in. nawet 50% tańsze prowizje maklerskie
  • Ochrona prawna i konsultacje merytoryczne
  • Konferencje inwestorskie, narzędzie atskaner.pl, zamknięte forum i wiele, wiele więcej!

To jedyna w Polsce tak kompleksowa oferta adresowana do osób inwestujących, bądź planujących inwestycje na rynkach finansowych! Misją, która towarzyszy SII od 20 lat jest propagowanie idei świadomego inwestowania i edukacji ekonomicznej Polaków. Stąd idea nowego wymiaru członkostwa, dzięki której każdy, niezależnie od statusu finansowego i stopnia zaawansowania może dołączyć do SII na wyjątkowych warunkach!

Zapisując się do SII w trakcie naszej urodzinowej promocji oszczędzasz od 50 do nawet 300 zł do składek regularnych, a dodatkowo otrzymujesz jeden lub kilka bonusów o wartości ponad 200 zł. Np. każdy kto dołączy do SII lub przedłuży swoją składkę do 15 czerwca 2020 r. otrzyma książkę w wersji e-book „Droga inwestora. Chciwość i strach na rynkach finansowych”, lekturę obowiązkową dla każdego inwestora!

SII jest organizacją non-profit -cały przychód przeznacza na inwestycje w jeszcze lepszy zespół oraz jakość dostarczonych materiałów edukacyjnych, analitycznych i wsparcie Waszych praw.

DOŁĄCZ DO SII

Oferta jest ograniczona czasowo. Promocja członkostwa trwa tylko do 15 czerwca!

Więcej szczegółów o Wielkiej Promocji Członkostwa w SII i linki do bezpłatnych materiałów znajdziecie na stronie:zostaninwestorem.sii.org.pl

Dołącz do SII! Zacznij inwestować świadomie!

Inwestujesz raz – zyskujesz wielokrotnie!

DOŁĄCZ DO SII


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk