• Odbierz prezent
Wieczór z Wieczorkiem [17.10] - ćwiczenia PA
Z artykułu dowiesz się:

- Jak analizować rynki metodą Price Action
- W jaki sposób weryfikować swoje analizy

Jak co tydzień podczas webinaru z cyklu 'Wieczór z Wieczorkiem' doktor Wieczorek przygotował dla uczestników zestaw ćwiczeń dotyczących analizy Price Action.

Jeśli nie miałeś możliwości uczestniczyć w ostatnich ćwiczeniach, a jesteś klientem serwisu FXMAG.PL to nagranie z ćwiczeniami znajdziesz tutaj:

 

Wieczór z Wieczorkiem - ćwiczenia PA

 

Webinary z cyklu 'Wieczór z Wieczorkiem' mają formę otwartą, więc każdy może uczestniczyć w nich w poniedziałkowe wieczory (o godzinie 20:00).

 

 

PROWADZĄCY:

Zbigniew Wieczorek - Koordynator działu analitycznego i szkoleniowego Consilium Invest. Specjalizuje się w analizie price action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Jego główne źródło inspiracji to prace Steve'a Nisona i Niala Fullera. Uważa, że strategia inwestycyjna, żelazna dyscyplina i odpowiednie nastawienie psychiczne to triada wartości prowadzących do sukcesu. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk