• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
Wieczór z funtem: Price Action a Brexit - zapisz się na webinar [21.06 21:00]
Z artykułu dowiesz się:

- Czego dowiesz się podczas webinaru

Zapisz się na najbliższy webinar - wtorek 21.06 21:00!

Jeśli analiza techniczna jest odzwierciedleniem wszystkich informacji  mogących mieć wpływ na cenę/kurs, to analiza price action jest jej esencją. Dlatego właśnie przy wykorzystaniu tej techniki doktor Zbigniew Wieczorek postara sie przygotować Cię na możliwe scenariusze wyników czwartkowego referendum w sprawie Brexitu.


Brytyjskie referendum to wielkie wydarzenie dla wszystkich par walutowych z funtem brytyjskim. Podczas webinaru dowiesz się jakie poziomy price action będą odgrywały najistotniejszą rolę na parach z GBP podczas rynkowych przetasowań?

 

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

PROWADZĄCY:

Zbigniew Wieczorek - Koordynator działu analitycznego i szkoleniowego Consilium Invest. Specjalizuje się w analizie price action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Jego główne źródło inspiracji to prace Steve'a Nisona i Niala Fullera. Uważa, że strategia inwestycyjna, żelazna dyscyplina i odpowiednie nastawienie psychiczne to triada wartości prowadzących do sukcesu. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk