• Odbierz prezent
Webinar z Mieczysławem Siudkiem- „Grają pieniądze, nie setupy”
fot. freepik.com

Już w najbliższy poniedziałek, 22 marca, o godzinie 20:00 zapraszamy Cię na absolutny hit- wirtualne spotkanie z Mieczysławem Siudkiem. Wykorzystując obecność mistrza wolumenu, spróbujemy rozgryźć w jaki sposób działają Smart Money oraz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jesteśmy w stanie patrząc na wykres, dowiedzieć się, co planują najpotężniejsi uczestnicy rynku? Webinar jest całkowicie darmowy, dlatego nie możesz przegapić takiej okazji.

Kim jest Mieczysław Siudek?

30 lat na rynku. Pracował w instytucjach rynku kapitałowego, jako makler, dealer, a także zarządzający funduszami w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Jako jedyny Polak uczył się Geometrii bezpośrednio od Bryce Gilmore, twórcy metodologii overbalance. 4 lata w trading roomie pod okiem Bryce Gilmore z profesjonalnymi traderami z całego świata. Ostatnie lata, to nieustające podnoszenie kwalifikacji w zakresie tropienia Smart Money na bazie analizy Geometrii oraz Wolumenu. Twórca oprogramowania dla inwestorów i traderów-SmartInwestor. SmartInwestor to rewolucyjne rozwiązanie łączące dwa narzędzia do analizy wykresów: Inteligentna Analiza Wolumenu oraz Geometria Rynku - oprogramowanie i baza wiedzy http://www.smartinwestor.pl

Motto: „Grają pieniądze, nie setupy" określa, gdzie kładzie nacisk podczas analizy rynków.

Czego dowiesz się na tym webinarze?

Możesz być zaskoczony. Popyt i podaż pojawiający się w karnecie, możesz zobaczyć na wykresie.To właśnie postaramy się zrobić na naszym spotkaniu.Zamiast szukać duchów na wykresie, zobacz gdzie są pieniądze.Ty też możesz to zobaczyć, zamiast słuchać tajemniczych opowieści o kosmitach i kometach na wykresie.Omówimy najprościej jak się da - 3 prawa Wyckoffa na aktualnych wykresach.Grają pieniądze, nie setupy - tego się trzymajmy.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Uporządkuj z nami swoją wiedzę inwestycyjną

Prócz wspaniałego gościa, mamy dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę. Z kodem rabatowym SPRZATANIE otrzymasz aż 50% zniżki na Akademię Inwestora. Wraz z tym rocznym kursem, otrzymasz również dostęp do archiwum niespełna 100 webinarów.

Zamów Akademię Inwestora


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk