• Odbierz prezent
Webinar tradingowy: Inwestycje długo czy krótkoterminowe- którą drogę wybrać by skutecznie pomnażać kapitał?

Już w najbliższą niedzielę, 27 września, o godzinie 20:00, odbędzie się darmowy webinar tradingowy, organizowany wraz z brokerem AVATRADE. Podczas tego wirtualnego spotkania zastanowimy się jaki horyzont czasowy inwestycji jest najbardziej opłacalny z punktu widzenia naszego portfela.

Webinar tradingowy- jaki wybrać horyzont inwestycyjny?

Skalping, daytrading, krótki, średni, długi termin? Podczas najbliższego webinaru tradingowego zajmiemy się tematem doboru odpowiedniego horyzontu czasowego naszych inwestycji. Okazuje się bowiem, że częstotliwość handlu na rynku może diametralnie wpływać na nasze wyniki finansowe. Przedstawię na czym polega strategia inwestycyjna ważki oraz krokodyla, a także jakie każda z nich ma wady i zalety. Skupimy się także na jednym z podstawowych błędów zarówno początkujących jak i doświadczonych traderów, czyli obserwowania wykresów na niewłaściwym interwale czasowym.

Projekt FXMAG i AVATRADE

Co tydzień, w niedzielę o godzinie 20:00, odbywa się webinar inwestycyjny, podczas którego odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynku.

W trakcie naszego spotkania odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, podczas której z wielką przyjemnością postaram się rozwiązać Państwa rozterki inwestycyjne.

Jak się zapisać na webinar tradingowy?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować.

Zapisz się na bezpłatny webinar tradingowy

Jeżeli obawiasz się, że ogrom wiedzy jaki otrzymasz, szybko się ulotni z głowy, nie przejmuj się. Wirtualne spotkanie będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów kwartalnika Inwestor oraz oferowany osobno jako cykl webinarów w sklepie FXMAG.

Magazyn Inwestor

W ostatnim numerze magazynu Inwestor dogłębnie przeanalizowaliśmy wszystkie kryzysy z ostatnich 100 lat. Przedstawiliśmy również symulację, jak potoczyłaby się obecna sytuacja, gdyby podążała ścieżką każdego z nich. Nie zapomnieliśmy także o wirusach i pandemiach. Przyjrzeliśmy się jak rynki reagowały w przeszłości na takie wydarzenia. Mówiąc krótko- potężna dawka danych do analizy.

Co więcej, z kodem WEBINAR, w sklepie FXMAG naliczony zostanie rabat 20%. Zapraszamy!

Zapisz się na bezpłatny webinar tradingowy


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk