• Odbierz prezent
Webinar inwestycyjny na którym nauczyliśmy się jak poprawnie czytać informacje rynkowe

Ostatni webinar inwestycyjny, który tworzymy we współpracy z brokerem TICKMILL, zmienił całkowicie postrzeganie bardzo wielu sytuacji rynkowych. Dla spóźnialskich mamy świetną wiadomość- webinar inwestycyjny był nagrywany i jest dostępny dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

Im jest gorzej tym jest lepiej

To przewrotne sformułowanie doskonale opisuje temat jakim się zajęliśmy podczas wtorkowego webinaru inwestycyjnego. Nie zawsze rynki finansowe reagują logicznie, względem pojawiających się informacji, czy danych. Jednak to nie z rynkiem jest coś nie tak, a my źle go interpretujemy. Podczas ponad godzinnego spotkania, dokładnie przedstawiłem i wyjaśniłem, w jaki sposób interpretować napływające newsy, aby wyjść na tym jak najlepiej.

Projekt FXMAG i TICKMILL

Co tydzień, we wtorek o godzinie 20:00, odbywa się webinar inwestycyjny, podczas którego odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynku.

W drugiej części wirtualnego spotkania inwestycyjnego przeglądamy rynek, by przygotować się do nadchodzących okazji, a także przestrzec przed ewentualnymi zagrożeniami inwestycyjnymi.

Webinar inwestycyjny

Podczas wtorkowego webinaru inwestycyjnego, zajęliśmy się kwestią, która wielu inwestorów doprowadza to irytacji, a czasem nawet szału. Jak bowiem wyjaśnić, dlaczego świetne wyniki finansowe doprowadzają do spadków, dramatyczny stan gospodarek wywołuje kolejną falę hossy, a kurs spółki sporządzającej wniosek o ogłoszenie upadłości, odnotowuje szaleńczy rajd wzrostowy?  Jest na to wszystko bardzo proste wytłumaczenie, którym się z Państwem podzieliłem podczas ostatniego webinaru inwestycyjnego.

Dostęp do archiwum wirtualnych spotkań inwestycyjnych

Dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla prenumeratorów kwartalnika Inwestor.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już w najbliższy wtorek, 22 września 2020 roku, o godzinie 20:00. Tym razem skupimy się na przeanalizowaniu sukcesu Warrenna Buffetta oraz wyciągniemy ciekawe wnioski, które poprawią nasze wyniki inwestycyjne.

Zapisz się na bezpłatny webinar inwestycyjny


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk