• Odbierz prezent
Webinar inwestycyjny, który zmienił sposób patrzenia na rynek

Podczas wczorajszego wirtualnego spotkania poruszyliśmy temat inwestowania kontrariańskiego. Webinar inwestycyjny dzięki współpracy z brokerem Tickmill jak zwykle był całkowicie bezpłatny. Co więcej, dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor jest dostępne nagranie z tego wydarzenia.

Inwestowanie kontrariańskie

Na rynkach finansowych większość się myli. Świadczą o tym dostępne statystyki, które pokazują jaki procent traderów, potrafi generować systematyczne zyski przez dłuższy okres czasu. Można przyjąć, że jest to od 5%-25% w zależności od rynku. Skoro mamy taką wiedzę, to wystarczy robić dokładnie odwrotnie niż większość. W jaki sposób oraz w jakich sytuacjach być w kontrze do ogółu dowiedzieliśmy się podczas wczorajszego webinaru inwestycyjnego.

Projekt FXMAG i TICKMILL

We wtorki o godzinie 20:00 odbywa się webinar inwestycyjny w trakcie którego tłumaczymy w przystępny sposób jak korzystać z analizy technicznej. Ogromną wagę przykładamy również do sfery psychologicznej, ponieważ to ona ma kluczowe znaczenie w naszych zmaganiach rynkowych. Z wielką przyjemnością odpowiadam również na Państwa pytania oraz staram się wyszukać nadarzające się okazje inwestycyjnych.

Dostęp do nagrań z webinarów

Wszyscy prenumeratorzy magazynu Inwestor mają dostęp do kilkudziesięciu godzin wiedzy, które zostały nagrane podczas dotychczasowych webinarów inwestycyjnych. Dla osób które chciałyby dołączyć do tego grona, przygotowaliśmy kod rabatowy WEBINAR, dzięki któremu naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już w najbliższy wtorek, 20 września 2020 roku, o godzinie 20:00. Tym razem poruszymy niezwykle istotną kwestię interpretacji wolumenu.

Zapisz się na bezpłatny webinar


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk