• Odbierz prezent
Webinar inwestycyjny: Kontrariańskie podejście do rynku da Ci ogromną przewagę

Zapraszam na kolejny webinar inwestycyjny, który odbędzie się w najbliższy wtorek, 13 października 2020 roku. W trakcie ponad godzinnego wirtualnego spotkania rozprawimy się z tematem inwestowania kontrariańskiego. Dzięki współpracy z brokerem TICKMILL, webinar będzie jak zwykle całkowicie bezpłatny.

Inwestowanie kontrariańskie

Zapewne wielokrotnie słyszałeś o statystykach, według których 70%, a nawet 95% traderów traci na rynkach finansowych. Prawdopodobnie zastanawiałeś się jak to zrobić, by znaleźć się w gronie tych szczęśliwych wybrańców. Jednak jeżeli myślisz w ten sposób, to przede wszystkim należy zmienić nastawienie. Sukces w tej branży nie jest dziełem przypadku, a prowadzi do niego umiejętność spoglądania na te same informacje w zupełnie inny sposób niż większość. Właśnie tym tematem zajmiemy się podczas najbliższego wirtualnego spotkania.

Zapisz się na bezpłatne spotkanie inwestycyjne

Projekt FXMAG i TICKMILL

Co tydzień, we wtorek o godzinie 20:00, odbywa się konferencja tradingowa, podczas której odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynkach finansowych.

W trakcie naszego spotkania jest również sesja pytań i odpowiedzi, podczas której z wielką przyjemnością postaram się rozwiązać Państwa rozterki inwestycyjne.

Jak się zapisać na konferencję tradingową?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować.

Zapisz się na bezpłatne spotkanie inwestycyjne

Jeżeli obawiasz się, że ogrom wiedzy jaki otrzymasz, szybko się ulotni z głowy, nie przejmuj się. Konferencja tradingowa będzie nagrywana i dostępna całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów kwartalnika Inwestor oraz oferowana osobno jako cykl webinarów w sklepie FXMAG.

Magazyn Inwestor

Z wielką przyjemnością informuję, iż pojawił się w sprzedaży najnowszy numer magazynu Inwestor, czyli grubo ponad 100 stron profesjonalnej wiedzy z tematów inwestycyjnych. Nasi prenumeratorzy otrzymują bezpłatny dostęp do wszystkich dotychczasowych oraz przyszłych webinarów inwestycyjnych, a także ebook, w którym dogłębnie przedstawiliśmy kwestię bezpiecznych przystani.

Co więcej, z kodem WEBINAR, w sklepie FXMAG naliczony zostanie rabat 20%. Zapraszamy!


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk