• Odbierz prezent
 Wczoraj odnotowano +88 nowych zachorowań na COVID-19. Sprawdzamy łączne dane: liczbę zachorowań, zgonów i wykonanych testów od początku pandemii
fot. freepik.com

Od początku trwania stanu epidemicznego MZ regularnie publikuje dane dotyczące liczby przypadków zachorowań, zgonów, .


Kupuj i sprzedawaj akcje, ETF'y i kontrakty na najlepszych warunkach!

Załóż konto w Interactive Brokers!

 


 

 

Liczba zachorowań

Zgodnie z udostępnionymi informacjami w przeciągu ostatniej doby liczba przypadków zakażeń wirusem SARS-CoV-2 wzrosła o +88. Łączna liczba zachorowań od początku pandemii wynosi 6,517,003.

 

Liczba przypadków śmiertelnych

Podczas ostatnich 24h z powodu zakażenie wirusem Covid-19 w Polsce zmarło +5 osób. Od początku trwania pandemii w Polsce odnotowano aż 119,615 śmiertelnych przypadków.

 

Wykonane testy

Ministerstwo zdrowia podaje również dane liczbowe dotyczące ilości wykonanych testów na obecność wirusa. Od początku trwania pandemii w Polsce zostało zrobione 38,742,389 testów.

 

Liczba przypadków wyzdrowień

Jak wiemy, niekiedy pomimo przyjęcia pełnej dawki szczepionki występują przypadki ponownego zachorowania. Sprawdziliśmy, jak w liczbach prezentuje się ilość dziennych wyzdrowień. Tylko w ostatnich 24 godzinach odnotowano ozdrowieńców. Od początku zbierania danych wyzdrowiało 5,335,940 ludzi.

 

Podsumowanie

Nowe zachorowania

+88
Łączna liczba zachorowań 6,517,003
Zgony dziś +5
Łączna liczba zgonów 119,615
Łączna liczba wykonanych testów 38,742,389

Liczba wyzdrowień

 Łączna liczba wyzrowień

5,335,940

Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk