• Odbierz prezent
Warto się uczyć na cudzych błędach- po wczorajszym webinarze inwestycyjnym wiemy czego wystrzegać się jak ognia

We wtorek 18 sierpnia odbył się kolejny webinar inwestycyjny pod patronatem brokera TICKMILL. Tym razem skupiliśmy się na 3 błędach, które mogą doprowadzić do bankructwa. Jak zwykle poruszyliśmy kwestię psychologii inwestowania oraz okryliśmy kilka zagrywek potężnych inwestorów, którzy chcą nas wyrzucić z rynku. Webinar inwestycyjny odbywa się co tydzień, a już w najbliższy wtorek zajmiemy się lukami otwarcia, które są niedoceniane przez większość inwestorów. Wszystkie wirtualne spotkania są nagrywane i dostępne do obejrzenia.

3 błędy inwestycyjne

Mówi się, że błędy w życiu potrafią wiele kosztować. To stwierdzenia nabiera jeszcze większego znaczenia na rynkach finansowych, gdzie każde nasze potknięcie będzie wykorzystane przez finansjerę z Wall Street. Ekstremalnym, choć bardzo popularnymi rynkami są instrumenty lewarowane, gdzie poprzez dźwignię finansową, potęgujemy efekt naszych inwestycji. Brak przestrzegania tych 3 zasad, to proszenie się o poważne kłopoty.

Projekt FXMAG i TICKMILL

Co tydzień, we wtorek o godzinie 20:00, odbywa się webinar inwestycyjny. Jest to wirtualne spotkanie, podczas którego odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynku. Ostatnio na tapecie znalazły się 3 błędy inwestycyjne, których należy unikać, aby nie doprowadzić do bankructwa. Przestrzeganie tych zasad znacząco zwiększy naszą szansę sukcesu na rynkach finansowych.

W drugiej części webinaru inwestycyjnego przeglądamy rynek, by przygotować się do nadchodzących okazji, a także przestrzec przed ewentualnymi zagrożeniami inwestycyjnymi.

Webinar inwestycyjny

Podczas wczorajszego spotkania mieliśmy zająć się jedynie 3 błędami inwestycyjnymi, jednak Państwa aktywność i zainteresowanie tematem sprawiły, że zaplanowany 1 godzinę i 15 minut webinar inwestycyjny, trwał ostatecznie niemalże 2 godziny. Serdecznie dziękuję za czynny udział i wszystkie pytania. Zachęcam do interakcji, ponieważ to doskonałe miejsce i czas byśmy rozwiali swoje dylematy inwestycyjne oraz stawali się coraz bardziej skutecznymi traderami.

Gdy już przygotowaliśmy warsztat, następnie przejrzeliśmy rynek, wyszukując interesujących miejsc do zajęcia pozycji, a także omawiając sobie obecną sytuację na rynkach finansowych. Wczoraj pojawiła się cała masa crossów walutowych, dlatego jestem pewien, że każdy znalazł coś dla siebie.

Jeżeli się podobało, to zapraszam również za tydzień. Postaram się i tym razem Państwa zaskoczyć.

 Zapisz się na bezpłatny webinar inwestycyjny

Dostęp do archiwum webinarów

Dostęp do nagrania webinaru Forex jest bezpłatny dla wszystkich prenumeratorów kwartalnika Inwestor. Z wielką radością informuję, iż najnowszy numer magazynu jest już dostępny.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 25 sierpnia 2020 roku, o godzinie 20:00.

Zapisz się na bezpłatny webinar inwestycyjny


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk