• Odbierz prezent
               Warszawa, 20 kwietnia 2020 r.

55 tys. sprzedanych sztuk Drug Dealer Simulator
w 72 godziny od premiery

Drug Dealer Simulator, autorstwa studia Movie Games, sprzedał się w liczbie około 55 tysięcy sztuk w 72 godziny od premiery. Już wcześniej warszawskie studio poinformowało, że koszty poniesione na wytworzenie gry pokryły się w niespełna godzinę od światowej premiery. Ponadto produkcja znalazła się na pierwszym miejscu listy bestsellerów platformy Steam oraz zbiera bardzo wysokie oceny graczy, którzy w ponad 91 proc. pozytywnie oceniają tytuł.

- Sukces sprzedażowy Drug Dealer Simulator oraz doskonałe oceny na poziomie 91 procent pokazują, jak ważne w dzisiejszych czasach jest budowanie bliskiego kontaktu z graczem. Nasza kampania marketingowa spowodowała wytworzenie sporej grupy fanów wokół tytułu, którym nie brakuje również krytycznego spojrzenia. Po uwzględnieniu pierwszych komentarzy już w weekend ukazał się patch niwelujący nieścisłości zgłaszane przez graczy. Chcemy, aby nasz produkt był jakościowo jak najlepszy oraz dotarł do jak najszerszej grupy odbiorców. Dlatego słuchamy uwag graczy, które od razu wdrażamy oraz kontynuujemy prace nad poszerzeniem dostępności Drug Dealer Simulator – komentuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

16 kwietnia br. na platformie Steam miała miejsce światowa premiera najnowszej gry Movie Games. Wyczekiwany Drug Dealer Simulator zabiera gracza w świat ciemnych zaułków, podejrzanych podwórek i szemranych typków, gdzie z pozycji niewiele znaczącego osiedlowego dealera podążać będzie drogą zmierzającą do pozycji narkotykowego bossa. Jednak przeprawa ta nie będzie prostą przygodą – na drodze gracza staną zarówno służby specjalne, jak i konkurencja. Zadaniem grającego jest więc zarówno przetwarzanie produktów, kontakt z dostawcami, zarządzanie zasobami i rozbudowa produkcji, ale także strategiczne zawieranie sojuszy, planowanie dostaw czy obserwacja zachowania patroli policyjnych.

Od momentu premiery gra znajduje się wśród najlepiej sprzedających się tytułów na platformie Steam. Przez kilka godzin gra znajdowała się nawet na pierwszym miejscu globalnej listy bestsellerów. W wieczór premiery w Drug Dealer Simulator grało jednocześnie nawet prawie 7 tysięcy graczy, a wynik ten rośnie z dnia na dzień i wczoraj wyniósł prawie 8 tysięcy.

Link do profilu gry na platformie Steam:

https://store.steampowered.com/app/682990/Drug_Dealer_Simulator/

O spółce:

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od prawie trzech dekad związanego z branżą gier komputerowych i mediami oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego gamingu, developera z prawie 30-letnim doświadczeniem. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły developerskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, małopolskim i na Śląsku.

Spółka jest notowana na NewConnect od grudnia 2018 roku.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk