• Odbierz prezent
Warren Buffett nie ma już przed nami tajemnic- webinar inwestycyjny

Podczas wczorajszego webinaru inwestycyjnego zorganizowanego wraz z brokerem Tickmill, rozłożyliśmy na czynniki pierwsze strategię Warrena Buffetta. Teraz już wiemy jak inwestuje Wyrocznia z Omaha. Wirtualne spotkanie było nagrywane i jest dostępne dla prenumeratorów magazynu Inwestor.

Warren Buffett

Warren Buffett jest żywą legendą. Niemal każdy słyszał o jego niesamowitych osiągnięciach inwestycyjnych, które w 2017 roku doprowadziły go do 2 miejsca na liście najbogatszych ludzi na świecie wg rankingu Forbesa. Jak doskonale wiemy, swój majątek Warren Buffett pomnażał na giełdzie, dlatego jego wskazówki mogą być bezcenne. Co ciekawe, jego zdaniem inwestowanie nie jest zbyt skomplikowane, jednak wiele czynników ma wpływ na to, że sami sobie je utrudniamy.

Projekt FXMAG i TICKMILL

Co tydzień, we wtorek o godzinie 20:00, odbywa się webinar inwestycyjny, podczas którego odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynku.

W drugiej części wirtualnego spotkania inwestycyjnego przeglądamy rynek, by przygotować się do nadchodzących okazji, a także przestrzec przed ewentualnymi zagrożeniami inwestycyjnymi.

Webinar inwestycyjny

Podczas ostatniego webinaru inwestycyjnego, czerpaliśmy pełnymi garściami z wiedzy i doświadczenia Warrena Buffetta. Na tapetę wzięliśmy ponad 30 cytatów płynących z jego ust, charakteryzujących zarówno rynki finansowe jak i zasady, których należy przestrzegać, aby osiągnąć inwestycyjny sukces.

Dostęp do archiwum wirtualnych spotkań inwestycyjnych

Dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla prenumeratorów kwartalnika Inwestor.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Serdecznie zapraszamy na kolejne wirtualne spotkanie, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 27 września 2020 roku, o godzinie 20:00. Tym razem zastanowimy się czy lepsze wyniki osiągniemy inwestując krótko, czy długoterminowo.

Zapisz się na bezpłatny webinar inwestycyjny


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk