• Sklep
  • Odbierz prezent
Walutomat z nagrodą Portfela Wprost dla najlepszego FinTechu

Serwis wymiany walut Walutomat.pl zdobył nagordę Portfela Wprost dla najlepszego FinTechu w 2019 roku. To prestiżowa nagroda przyznawana przez Tygodnik Wprost dla wyróżniających się przedsiębiorstw z branży finanse i bankowość.

Walutomat jest pierwszym polskim serwisem, który uruchomił internetową wymianę walut. W tym roku obchodzi swoje 10-lecie. - Serwis wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim formułą, gdyż jest społecznościową platformą wymiany walut. Wciąż się rozwija i wprowadza innowacje. Jako pierwszy e-kantor udostępnił korzystanie z szybkich wpłat złotówkowych. Walutomat oferuje także wpłaty kartami płatniczymi, tanie przelewy zagraniczne, otwarte API dla biznesu, czy wypłatę euro w gotówce - mówi Magdalena Jasnoch, kierownik Marketingu i PR Walutomatu.

Jury konkursu doceniło serwis za jego rzetelność, wiarygodność oraz rozwój. Z Walutomatu korzysta obecnie ponad 310 000 osób i liczba ta z miesiąca na miesiąc rośnie. Od początku istnienia, wymieniono w nim ponad 55 miliardów złotych, a miesięcznie dokonuje się tu 115 tys. transakcji.

Portfel Wprost to nagrody przyznawane podmiotom wyróżniającym się w świecie finansów i bankowości. Laureaci rankingu zostali wyłonieni spośród zgłoszonych firm, które jury oceniało biorąc pod uwagę: rozpoznawalność marki, dopasowanie oferty do potrzeb rynkowych, przejrzystość oferty dla klienta, opłaty i prowizje, jakość obsługi klienta, polityka lojalnościowa oraz lojalność i zaufanie klientów. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest instytucjom finansowym, mogącym pochwalić się najbardziej innowacyjnymi, konkurencyjnymi produktami i usługami, które w najlepszy sposób spełniają oczekiwania Klientów.


FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk