• Odbierz prezent
Walutomat: 70 miliardów złotych obrotu

Popularność internetowej wymiany walut rośnie nieprzerwanie od lat. Tylko za pośrednictwem Walutomatu wymieniono środki o wartości 70 miliardów złotych. 

Tę imponującą sumę osiągnął Walutomat w ciągu ponad 10 lat istnienia na rynku. Przy czym ostatnie 10 mld to suma, którą przewalutował w niespełna rok.

- Ciągły rozwój serwisu, aplikacja mobilna, nowe partnerstwa, funkcjonalności, metody płatności, kampanie telewizyjne - to wszystko przynosi systematyczne efekty w postaci nie tylko powiększającego się grona klientów, ale również znakomitych obrotów - mówi Anna Skrzypczak, p.o. kierownika Marketingu i PR w Walutomacie. 

Za sukcesem Walutomatu stoi także jego charakterystyczna forma działania jako platformy społecznościowej. Serwis jest de facto pośrednikiem wymiany między ludźmi, którzy mają potrzeby walutowe. To użytkownicy sami ustalają kursy wymiany, a serwis w nie nie ingeruje. Od wymiany pobiera, niezmiennie od wielu lat, jedynie do 0,2 proc. prowizji i nie zamierza tej prowizji podnosić. To powoduje, że atrakcyjne kursy przyciągają klientów indywidualnych i biznesowych. 

Obecnie w tym serwisie wymiany walut zarejestrowanych jest ponad 345 tys. klientów. Walutomat zadebiutował na rynku w listopadzie 2009 roku. 


Walutomat

Walutomat.pl jest najdłużej działającym polskim serwisem wymiany walut. Korzysta z niego 300 tys. osób, które wymieniają waluty między sobą, po bardzo atrakcyjnych kursach. Serwis umożliwia także m.in. korzystne przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata, czy wypłatę gotówki w euro.  

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk