• Odbierz prezent
Wall Street zniżkuje po raporcie ADP! Amerykańska giełda na czerwono!

Na chwilę po otwarciu amerykańskiej sesji giełdowej główne indeksy świecą na czerwono.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Wall Street z niepokojem przyjęła dane instytutu ADP o amerykańskim rynku pracy. Po tym jak raport wypadł zdecydowanie poniżej oczekiwań rynku wzrosły obawy o wynik znacznie bardziej opiniotwórczej publikacji o zatrudnieniu w amerykańskim sektorze pozarolniczym. Poza rynkiem pracy w Stanach Zjednoczonych głównym tematem pozostają dyskusje na temat kolejnej fazy pakietu stymulacyjnego.

Cena kontraktu na średnią przemysłową Dow Jones topnieje kilkanaście minut po otwarciu handlu o 0,25 proc., podobnie cena kontraktu na S&P500. Najsilniej zniżkującym indeksem w USA jest technologiczny Nasdaq. Cena kontraktu na indeks spada w środę o 0,9 proc.

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk