• Odbierz prezent
„Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego”. Ucz się inwestowania w akcje
fot. freepik.com

Niespotykane zainteresowanie giełdami zgrywa się w czasie z rosnącym zainteresowaniem inwestowaniem oraz kolejnymi rekordami, które biją m.in. amerykańskie indeksy. Czego można więc spodziewać się po giełdach? Wszystkie zawiłości rynkowe wyjaśni w nowym cyklu TMS Brokers jeden z najsłynniejszych polskich komentatorów rynku amerykańskiego – Piotr Kuczyński.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować! 

Kontrakty futures na indeksy bez swapów! 
DAX30, DAX40, S&P500, WIG20 0,00 PLN SWAP
Spready na:
EUR/USD - 0,8 pipsa,
- DAX - 0,9 pkt,
- złoto - 0,15 dolara

 

Nowy cykl webinarów „Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego” to spotkania online, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak ekspert ocenia ostatnie wydarzenia i ich wpływ na notowania konkretnych indeksów i spółek. Podczas cyklu obecni na szkoleniu będą mogli zadawać pytania ekspertowi.

ZAPISZ SIĘ

Z webinaru dowiesz się m.in.:

  • Czy inwestowanie w spółki technologiczne nadal ma sens?
  • Czy wzrost rentowności amerykańskich obligacji wiąże się ze spadkami akcji na Wall Street?
  • Jak zabezpieczyć się przed kryzysem wykorzystując spółki defensywne?

Uczestnicy cyklu szkoleń będą w praktyce dowiadywać się jak działa amerykański rynek akcji, a także zrozumieją, dlaczego – mimo kryzysu - na giełdach światowych wzrosły całościowo obroty i liczba aktywnych inwestorów.

Możesz wziąć udział w webinarze także dzięki specjalnie w tym celu zaprojektowanej aplikacji TMS do handlu akcjami, która daje też dostęp do innych szkoleń oraz materiałów tworzonych na bieżąco przez ekspertów TMS.

Wystarczy,

że zainstalujesz aplikację i założysz darmowe konto. Włącz powiadomienia i bądź na bieżąco ze wszystkimi ważnymi wydarzeniami - w tym o cyklu "Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego"

To proste! Zapisz się, a na podany adres e-mail otrzymasz link do webinaru ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi spotkania.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk