• Odbierz prezent
W tym roku EFNI - edycja 9 pół o odbudowie gospodarki po kryzysie
  • 2 października br. odbędzie się online Europejskie Forum Nowych Idei - edycja 9 pół.
  • Motywem przewodnim tegorocznego spotkania będą kwestie związane z odbudową i funkcjonowaniem gospodarki w czasie i po kryzysie.

Program przewiduje m.in. debaty poświęcone polskiej i europejskiej gospodarce po pandemii, wyzwaniom i szansom związanym z europejskim zielonym ładem, ocenie modeli i efektywności programów wsparcia dla przedsiębiorstw, w tym też w ujęciu europejskim, jak również przewidywanym zmianom na rynkach pracy w szerszym kontekście społecznym.

Uczestnicy Forum będą dyskutowali również nad wnioskami z raportu Konfederacji Lewiatana „Impuls dla Polski”.

Jak co roku, ideą EFNI jest wypracowanie pomysłów na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę, otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne. Ze względu na pandemię, organizatorzy zdecydowali, że w tym roku odbędzie się EFNI - edycja 9 i pół, natomiast jubileuszowa 10. edycja Forum zostanie zorganizowana w 2021 roku.

Organizatorami tegorocznego EFNI - edycja 9 pół są Konfederacja Lewiatan i BusinessEurope. Partnerem strategicznym Orange, natomiast partnerami BASF, BOSCH, IKEA, Siemens i Google.

Udział w Forum jest bezpłatny

Zarejestruj się >> TUTAJ!

Więcej informacji na www.efni.pl

Konfederacja Lewiatan


Konfederacja Lewiatan

Konfederacja Lewiatan – organizacja pozarządowa utworzona w styczniu 1999, reprezentująca interesy polskich przedsiębiorców prywatnych. Funkcję prezydenta konfederacji od 2019 pełni Maciej Witucki. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk