• Odbierz prezent
W jaki sposób wejść na rynek? Sposoby budowania pozycji

Już w najbliższą środę, 9 czerwca, odbędzie się webinar inwestycyjny na temat sposobów budowania pozycji. Czy warto otworzyć od razu wielkość docelową, a może rozdzielić ją na części? W których momentach dokładać do pozycji, jeśli zdecydujemy się na to drugie rozwiązanie? Jakie są plusy i minusy poszczególnych rozwiązań? O tym wszystkim porozmawiamy na kolejnym wirtualnym spotkaniu. Jest ono jak zwykle całkowicie bezpłatne, dzięki współpracy z partnerem- brokerem Orbex.

Jak bezpiecznie i skutecznie otworzyć pozycję na rynku?

Prawdopodobnie wielokrotnie się zastanawiasz jak duża powinna być Twoja pozycja na rynku. Czy należy wykorzystać całość środków na jedną inwestycję, czy jedynie jakiś niewielki jej ułamek, rzędu 5% całości kapitału. Idąc krok dalej, ile z tej kwoty jesteś w stanie stracić na jednej transakcji? To kwestie, które znacząco mogą wpłynąć na długoterminowy wynik finansowy. Na tym jednak nie koniec. Czy warto wchodzić pełną pozycją w tak zwanym „jednym strzale”, czyli poprzez jednorazowe zlecenie? Może lepiej sobie rozłożyć transakcje w cenie lub w czasie? Tutaj automatycznie pojawiają się kolejne pytania. Czy dokupować, gdy kurs rośnie w oczekiwanym przez nas kierunku, czy może wtedy, gdy rynek daje nam szansę budować pozycję po coraz korzystniejszych kwotowaniach? 

Zapisz się na bezpłatny webinar

Dołącz do kursu dla inwestorów

W naszym sklepie możesz znaleźć roczne szkolenie, składające się z 52 lekcji, które doskonale wprowadzą Cię w tematy związane z rynkami finansowymi. Dowiesz się z jakich instrumentów możesz korzystać, aby świadomie i mądrzeć zabezpieczyć oraz pomnażać swój kapitał. Decydując się na Akademię Inwestora, otrzymasz w prezencie dostęp do archiwum nagrań z webinarówm. Jest to ponad 100 wirtualnych spotkań, na których omówiliśmy dziesiątki strategii inwestycyjnych. Po ich obejrzeniu z dużą łatwością zbudujesz swój własny system handlowy.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk