• Odbierz prezent
W jaki sposób można interpretować rekomendacje Biur Maklerskich? Zalecenia analityków DM BDM SA dla akcji spółki Forever Entertainment SA
fot. freepik.com

Skrót rekomendacji giełdowej biura maklerskiego DM BDM SA dla spółki notowanej na giełdzie: Forever Entertainment SA Firma rekomendująca DM BDM SA dnia 2022-03-24 00:00 wystawiła rekomendację dla akcji Forever Entertainment SA. Aktualny kurs akcji znajduje się na poziomie 5.67 PLN, a cena docelowa jest ustalona na 8 PLN. Sporządzający wystawił zalecenie kupuj.

X

Spółka

Autor rekomendacji

Data wystawienia

Zalecenia analityków

Cena bieżąca akcji

Cena docelowa akcji spółki

Aktualna rekomendacja

Forever Entertainment SA

DM BDM SA

2022-03-24 00:00

kupuj

5.67

8

Wcześniejsza rekomendacja

Forever Entertainment SA

DM BDM SA

2021-09-01 00:00

kupuj

7.08

9.4

Czym w teorii jest rekomendacja giełdowa?

Zapewne każdy z Was choć raz spotkał się z wspomnianym wyżej pojęciem. Rekomendacja jest okresową publikacją najczęściej autorstwa biura lub domu maklerskiego,instytucji kredytowej czy niezależnego analityka. Dokument taki powstaje głównie po to, aby pomóc akcjonariuszom dokonać jak najlepszych inwestycji. Nie jest kłamstwem to, że wystawione rekomendacje nie zawsze są trafne, trzeba tutaj podkreślić, że aby móc korzystać z doradztwa w postaci zaleceń trzeba mieć wystarczającą wiedzę na temat rynku akcji, funkcjonowania giełdy i notowanych na niej spółek. Pełna definicja rekomendacji znajduje się w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

 

Publikacja musi zawierać:

  • zapis o autorze,
  • pełną datę sporządzenia materiału,
  • okres obowiązywania,
  • zapisek dotyczący tego, do kogo kierowany jest materiał,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • zasady aktualizacji,
  • oraz analizę biznesu.


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk