• Odbierz prezent
W górę ku nowym szczytom Bitcoina!

Ostatnie ruchy wzrostowe na Bitcoinie dobitnie pokazują, że scenariusz zakończenia korekty spadkowej jest jak najbardziej realny. Potwierdza go wybicie lokalnych poziomów oporu technicznego na zwiększonym wolumenie i momemntum. Kurs BTC/PLN zdecydowanie podchodzi pod ważny poziom kolejnego oporu technicznego na 49 842 złotych i może on wkrótce zostać wybity.

W górę ku nowym szczytom Bitcoin! - 1

Rynek btc/pln na bitbay.net

Zanim to jednak nastąpi do pokonania, jest jeszcze poziom 47 463 PLN. To właśnie po osiągnięciu tego poziomu kurs BTC/PLN lekko zawrócił na południe, ale już cena podnosi się, wspierana przez ciągle pozytywne i silne momentum wzrostowe.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są możliwe scenariusze rynkowe na nadchodzące dni oraz na jakie poziomy warto zwrócić uwagę, zapraszamy do obejrzenia analizy video poniżej.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk