• Odbierz prezent
Hity GPW- w co zainwestować na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie?

Już w najbliższą niedzielę, 20 czerwca, o godzinie 20:00, odbędzie się drugi webinar z Krzysztofem Borowskim. Jak doskonale pamiętamy, w maju profesor wykazał się rewelacyjnym timingiem oraz inwestorskim nosem, ponieważ w trakcie wirtualnego spotkania, zapowiadał dobry czas dla polskich banków. Czy i tym razem typy Krzysztofa Borowskiego okażą się strzałem w dziesiątkę? Sprawdzimy to już niebawem. Webinar jak zwykle jest całkowicie bezpłatny, dlatego nie może Cię na nim zabraknąć.

Webinar z Krzysztofem Borowskim

Zaprezentowana zostanie analiza techniczna wybranych spółek z GPW w Warszawie, które rokują na najbliższe sesje. Będą to te spółki, których sytuacja techniczna jest interesująca. W czasie spotkania wykorzystane zostaną następujące narzędzia analizy technicznej: linie trendu, wstęgi Bollingera średnie ruchome, wskaźniki i oscylatory (MACD, ROC, RSI, Stochastic, DI(+)/DI(-), Akumulacja/Dystrybucja, A/D Chaikina). Jeśli starczy czasu, omówione zostaną spółki zgłoszone przez uczestników webinaru (ale to nie zawsze się udaje

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Sylwetka prof. dr hab. Krzysztofa Borowskiego

Krzysztof Borowski związany z rynkiem kapitałowym od początku lat 90-tych XX w. Pracował zarówno na rynkach zagranicznych jak i krajowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianej bankowości inwestycyjnej, a zwłaszcza w analizie technicznej i fundamentalnej, inwestycjach alternatywnych oraz finansach behawioralnych. Aktualnie jest zatrudniony na stanowisku eksperta w NBP oraz profesora w Szkole Głównej Handlowej. W tym ostatnim miejscu pracy prowadzi wykłady z analizy technicznej i fundamentalnej, bankowości inwestycyjnej i finansów behawioralnych na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych studiach z Bankowości inwestycyjnej (https://ssl-oferta.sgh.waw.pl/pl/studiapodyplomowe/bankowosci-inwestycyjnej/Strony/default.aspx). Autor wielu monografii i artykułów z obszaru rynku finansowego oraz ponad 30 tys. analiz technicznych dla klientów biur maklerskich.
Autor książek:
1. Manipulacja i wykorzystanie przewagi informacyjnej na rynku finansowym
2. Historia bankowości inwestycyjnej. Zarys
3. Metody inwestowania na rynkach finansowych
4. Analiza techniczna. Średnie ruchome, wskaźniki i oscylatory
5. Analiza fundamentalna. Metody wyceny przedsiębiorstwa. Podręcznik

Zarezerwuj miejsce na webinarze


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk