• Odbierz prezent
W co inwestować w 2021 roku? W jakiej fazie cyklu jesteśmy? Webinarium

Zapraszamy na wyjątkowe webinarium z Mieczysławem Siudkiem, które odbędzie się 15 lutego o godz. 19:00. Podczas spotkania online, nasz gość podzieli się swoimi przemyśleniami na temat sytuacji rynkowej w 2021 roku.

Sprawdź, czego jeszcze dowiesz się z webinarium:

Rok temu w prognozach na 2020 rok oczekiwałem roku wzrostowego na indeksach amerykańskich w zgodzie z cyklem prezydenckim, ale po 10-12% korekcie na początku roku. Tak ostrych zawirowań związanych z koronawirusem oczywiście nie przewidziałem. Jak było, każdy może teraz zobaczyć. Na bazie rozkładu cykli Pringa oczekiwałem początku spadku obligacji, kontynuacji wzrostu na rynkach akcji w USA, początku wzrostów na towarach i polityki słabego dolara. Patrząc na cykliczność, z pewną dokładnością udało się wskazać potencjalne punkty zwrotne w czasie na ropie i obligacjach. Najbliższe spotkanie rozpoczniemy od podsumowania prognozy na 2020 rok, a następnie:

  • postaram się wskazać w jakiej fazie cyklu jesteśmy.
  • Jakie perspektywy rysują się w 2021 roku dla takich aktywów jak obligacje, surowce czy akcje?
  • Bliżej przyjrzymy się rynkowi akcji w USA.
  • Ciekawe czy sezonowość w roku 2021 będzie się również tak dobrze sprawdzała jak w roku ubiegłym?

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

W co inwestować w 2021 roku? - 1

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk