• Odbierz prezent
Vestor DM obniża cenę akcji PlayWay do 172 zł

Analitycy Vestor DM, w raporcie z 27 listopada, obniżyli cenę docelową akcji PlayWay do 172 zł ze 177 zł wcześniej, podtrzymując rekomendację "kupuj". Podnieśli jednocześnie prognozę zysku netto na lata '18-20 odpowiednio o 3 proc., 2 proc. i 1 proc., oczekując w 2019 r wzrostu zysku o 77 proc. rdr.

Weź udział w darmowym kursie inwestycyjnym z Dawidem Augustynem

 BIORĘ UDZIAŁ

 

Raport wydano przy kursie 140 zł za jedną akcję.

Jak napisano, główną przyczyną obniżenia ceny docelowej jest niższa o 23 proc. wycena mnożnikowa (istotny de-rating spółek gamingowych w USA).

"Udana premiera gry Thief Simulator potwierdza naszym zdaniem skuteczność zdywersyfikowanego modelu biznesowego Playway – duża liczba gier produkowanych niskim kosztem (w 2019p oczekujemy 27 premier w porównaniu do 13 w 2018r.)" - napisano.

 

Depesza jest skrótem rekomendacji Vestor DM. Jej autorem jest Maciej Hebda. Pierwsze rozpowszechnienie rekomendacji miało miejsce 27 listopada godzinie 7.50. W załączniku zamieszczamy zastrzeżenia prawne. (PAP Biznes)

 

 


PAP

Polska Agencja Prasowa Spółka Akcyjna – publiczna agencja prasowa, jedyna państwowa agencja informacyjna w Polsce. Zgodnie ze statutem do jej zadań należy uzyskiwanie i przekazywanie odbiorcom rzetelnych, obiektywnych i wszechstronnych informacji z kraju i z zagranicy. Agencja jest także zobowiązana do upowszechniania stanowiska Sejmu, Senatu, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Rady Ministrów, a także umożliwia innym naczelnym organom państwa prezentowanie swoich stanowisk w ważnych sprawach państwowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk