• Odbierz prezent
V edycja Akademii Analiz! Z powodu pandemii COVID-19 całkowicie online

Akademia Analiz 2020 to 5. edycja ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji Kapitałowych PROFIT z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Z powodu pandemii COVID-19 organizowana jest całkowicie online.

Akademia Analiz przeznaczona jest dla wszystkich studentów, chcących zmierzyć się z codziennymi zadaniami analityka rynkowego i ma on na celu nie tylko wyłonienie najlepszych, ale i przybliżenie tematu inwestycji kapitałowych. 

Konkurs składa się z 2 rund zadań w dniach 25.04-5.05 oraz 12.05-24.05. Pierwsza runda zadań dotyczy analizy sytuacyjnej, analizy rynku i modelu biznesowego, natomiast druga analizy finansowej i modelowania finansowego oraz wyceny wartości. W trakcie trwania Konkursu obędą się również specjalne webinary. Przekazanie nagród rzeczowych 3 najlepszym uczestnikom przewidziane jest na czerwiec 2020.

Zapisy trwają tylko do 24.04 (piątek) do 23:59 za pośrednictwem formularza:

 

ZAPISZ SIĘ!

 

Więcej informacji:

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Nie przegapcie okazji, aby zostać Mistrzami Analiz!


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk