• Odbierz prezent
Uważaj na rynkowe pułapki- webinar inwestycyjny
fot. freepik.com

Chcąc odnosić sukcesy na rynkach finansowych, musimy się nauczyć elastyczności. Przywiązanie do własnego zdania, pomimo przeciwnych sygnałów płynących z wykresów, bywa bardzo zgubne. Są jednak pewne zasady, których absolutnie nie wolno łamać oraz sytuacje, w których musimy być skrupulatni i konsekwentni. Podczas najbliższego webinary przedstawię pułapki, w które możemy wpaść w pewnym sensie „na własne życzenie”. Zapraszam w środę, 27 stycznia, o godzinie 20:00. Webinar tworzymy wraz z brokerem Orbex, a udział jest całkowicie bezpłatny.

Na rynkach finansowych napotkasz wiele pułapek

Podczas jednego z poprzednich webinarów, poznaliśmy formację świecową, która zapowiada odwrócenie trendu na wzrostowy lub kontynuację tendencji umacniającej dany instrument. Okazuje się jednak, że niewielka zmiana może przynieść niebezpieczne konsekwencje. Warto zdawać sobie sprawę kiedy na rynku należy być elastycznym, a kiedy charakteryzować się dyscypliną niczym komandos. Tylko wtedy, jeśli opanujesz obie te umiejętności, będziesz w stanie odnosić systematyczne sukcesy na rynkach finansowych

Zapisz się na bezpłatny webinar

Czy obejrzałeś wszystkie webinary?

W naszym archiwum znajduje się już ponad 70 webinarów. Każdy z nich obszernie przedstawia zagadnienia z zakresu, analizy technicznej, gotowych strategii inwestycyjnych, psychologii inwestowania oraz wiele innych. Jeżeli zastanawiasz się na czym polega schemat akumulacji i dystrybucji Wyckoffa, szukasz informacji dotyczących Price Action, nie wiesz które formacje dają największą skuteczność, masz problem z zarządzaniem ryzykiem lub potrzebujesz wskazówek dotyczących stworzenia własnego systemu transakcyjnego, to tutaj znajdziesz mnóstwo wiedzy we wszystkich tych zakresach.

Otrzymasz dostęp do wszystkich webinarów, jeśli zdecydujesz się na zakup naszego najpotężniejszego kursu o nazwie Akademia Inwestora. Co więcej, wykorzystując kod rabatowy WEBINAR, wszystko w sklepie FXMAG będzie tańsze o 20%.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk