• Odbierz prezent
UPC Polska operatorem wirtualnym po podpisaniu umowy z PLAY
Z artykułu dowiesz się:

- o podpisaniu umowy między P4 a UPC Polska

Zarząd Play Communications S.A. poinformował w raporcie 20/2017 poinformował, że P4 sp. z o.o. („PLAY”)(w 100% zależna od Play Communications S.A.) oraz UPC Polska Sp. z o.o. podpisały umowę dotyczącą podjęcia współpracy w zakresie udostępniania usług telekomunikacyjnych.

W ramach współpracy, PLAY ma pełnić dla UPC Polska rolę operatora infrastrukturalnego. UPC Polska będzie mogło świadczyć usługi mobilne jako operator wirtualny.

Play Communications poinformował, że transakcja ta jest zgodna ze strategią pozycjonowania PLAY, polegającą na pokryciu niektórych grup klientów poprzez współpracę z operatorami wirtualnymi.

Play Communications jest właścicielem P4 sp. z o.o., będącej operatorem telefonii komórkowej Play. Akcje Spółki zadebiutowały w tym roku na GPW i wchodzą m.in. w skład indeksu mWIG40.


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk