• Odbierz prezent
Benefit Systems i Fit Invest podzielili rynek klubów fitness między siebie, UOKiK ma zakończyć postępowanie antymonopolowe

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ma zakończyć postępowanie antymonopolowe przeciwko Benefit Systems do końca kwietnia 2019 roku - poinformowała spółka w komunikacie.

" (...) przewidywany termin zakończenia postępowania antymonopolowego przewidziano na dzień 30 kwietnia 2019 roku. Prezes Urzędu wskazał, że z uwagi na złożony charakter postępowania i konieczność dalszej analizy sprawy zakończenie postępowania na obecnym etapie nie jest możliwe" - napisano w komunikacie.

W czerwcu spółka informowała, że UOKiK wszczął przeciwko Benefit Systems i jej spółce zależnej Fit Invest postępowanie w związku z podejrzeniem zawarcia porozumienia w sprawie podziału rynku klubów fitness. Spółka podała, że nie zgadza się z tymi zarzutami i przedłoży swoje stanowisko w terminach określonych przez prezesa UOKiK.

 

 

Notowania: Benefit Systems SA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GPW:BFT/

PAP

Polska Agencja Prasowa Spółka Akcyjna – publiczna agencja prasowa, jedyna państwowa agencja informacyjna w Polsce. Zgodnie ze statutem do jej zadań należy uzyskiwanie i przekazywanie odbiorcom rzetelnych, obiektywnych i wszechstronnych informacji z kraju i z zagranicy. Agencja jest także zobowiązana do upowszechniania stanowiska Sejmu, Senatu, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Rady Ministrów, a także umożliwia innym naczelnym organom państwa prezentowanie swoich stanowisk w ważnych sprawach państwowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk