• Odbierz prezent
United Label zacieśnia współpracę i podpisuje umowę na kolejną grę z Odd Bug Studio

Globalny wydawca gier indie – United Label S.A., ogłosił kontynuację współpracy z Odd Bug Studio, podpisując umowę o współpracy nad niezapowiedzianym dotychczas projektem. Zespół deweloperów z Manchesteru jest obecnie odpowiedzialny za produkcję największego tytułu z portfolio Spółki – Tails of Iron, którego multiplatformowa premiera jest zapowiedziana na 17 września 2021 r.

- Z wielką przyjemnością mogę ogłosić, że United Label rozszerza współpracę z niezwykle utalentowanym deweloperem Odd Bug Studio. Nadchodząca gra Tails of Iron jest potwierdzeniem mocnej synergii zachodzącej pomiędzy dwoma zespołami, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój, produkcję czy marketing. Zapowiedź kolejnego projektu, nad którym od pewnego czasu pracuje to studio podkreśla naszą wizję długoterminowej współpracy - komentuje Darren Newnham, prezes United Label S.A.

United Label zaznacza, że podjęta decyzja o ponownym podpisaniu kontraktu z Odd Bug Studio, przed wydaniem nadchodzącego tytułu - Tails of Iron, jest nie tylko świadectwem udanej współpracy obu firm, ale także kluczem do długotrwałych relacji, które Spółka zamierza pielęgnować jako część DNA marki United Label.

- Współpraca z United Label przy Tails of Iron pokazała nam, jak płynny i efektywny może być proces tworzenia gry. Jako wydawca mają pełne zaufanie do naszej wizji. Dzięki temu mieliśmy czas na stworzenie unikalnej i dopracowanej gry, co było głównym czynnikiem, na podstawie którego zdecydowaliśmy się na podpisanie nowej umowy na kolejny nasz tytuł. Wszyscy w Odd Bug jesteśmy podekscytowani przyszłymi planami związanymi z United Label i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli zaprezentować pierwsze materiały z naszej kolejnej gry – komentuje Jack Bennett, współzałożyciel Odd Bug Studio.

United Label niedawno opublikowało nowy trailer przygodowej gry RPG przygotowywanej przez brytyjskiego dewelopera. Zwiastun pozwala zapoznać się graczom z uroczym, a zarazem mrocznym światem przeraźliwych rzegotów, ponurych bagien i zabójczych broni. W rolę narratora gry wcielił się kultowy Doug Cockle, znany m.in. z roli Geralda z Rivii w grach serii Wiedźmin. 17 września 2021 r. gra będzie dostępna na najważniejszych konsolach – PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

 

***

Strona www: https://www.unitedlabelgames.com/

Facebook: https://www.facebook.com/UnitedLabelGames/

Twitter: https://twitter.com/UtdLabelGames

YouTube: https://www.youtube.com/unitedlabelgames/

O United Label

United Label to platforma wydawnicza przeznaczona dla niezależnych deweloperów gier indie. Spółka należy do Grupy CI Games, z którą aktywnie współpracuje. Spółka operuje globalnie, podpisując umowy wydawnicze z zagranicznymi deweloperami. United Label ma podpisane umowy licencji wyłącznej ze studiami deweloperskimi z Wielkiej Brytanii i Francji na wydanie trzech gier. W jej harmonogramie wydawniczym znajdują się gry: Eldest Souls – Fallen Flag Studios, Tails of Iron – Odd Bug Studios oraz Horae – Lunaris Iris.

Więcej informacji na temat United Label znajduje się pod adresem: www.unitedlabelgames.com


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk