• Odbierz prezent
Unimot wprowadza program lojalnościowy dla akcjonariuszy

Giełdowa spółka Unimot oferuje program lojalnościowy dla swych akcjonariuszy. Jak wyglądają szczegóły?

 

Spółka Unimot poinformowała o planowanym uruchomieniu programu lojalnościowego dla akcjonariuszy. Członkiem klubu Unimot Klub+ może zostać każdy, kto posiada co najmniej 100 akcji spółki przez okres nie krótszy niż 6 miesięcy.

Program Unimot Klub+ oferuje trzy poziomy członkostwa: RED+, SILVER+ oraz VIP+. W przypadku najmniejszego pakietu RED+ należy posiadać co najmniej 100 akcji przez co najmniej 6 miesięcy. Dla pakietu SILVER+ wymagania są większe: należy posiadać co najmniej 500 akcji przez co najmniej 12 miesięcy. Poziom VIP+ jest przeznaczony dla osób posiadających co najmniej 2000 akcji przez co najmniej 24 miesiące. W każdym momencie można dokonać rejestracji do klubu, a weryfikacja i przyjęcie nowych członków odbywa się raz w miesiącu. Po pozytywnej weryfikacji akcjonariusz uzyskuje status członka klubu na kolejne 6 miesięcy.

Członkowie Klubu otrzymują dostęp do licznych benefitów w zależności od poziomu członkostwa. Wśród nich są m.in. zniżka na instalację paneli fotowoltaicznych AVIA Solar, zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych (StockWatch.pl, Strefa Inwestorów, Parkiet), zniżki na konferencje i szkolenia oraz ubezpieczenia. Zapisy do Unimot Klub+ ruszają 4 stycznia 2021 roku.

Spółka Unimot jest importerem paliw ciekłych i gazowych. Inwestuje także w fotowoltaikę. Unimot jest obecny na giełdzie od 2012 r., w tym na rynku głównym od 2017 r. Warto wspomnieć, że wcześniej swój program lojalnościowy dla akcjonariuszy wprowadził m. in. PKN Orlen.

Na wtorkowej sesji na GPW kurs akcji spółki Unimot zyskiwał ponad 4%. Pod koniec notowań akcje spółki kosztowały 32,50 zł.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk