• Sklep
  • Odbierz prezent
ultimate games

W najbliższych tygodniach na parkiecie NewConnect zadebiutuje kolejna spółka gamingowa. Będzie to podmiot powiązany z PlayWay – Ultimate Games. Debiut zaplanowany jest na połowę czerwca.

 

Ultimate Games to spółka z branży gier wideo, której głównym akcjonariuszem jest notowany na GPW PlayWay (posiada 48% akcji). Spółka specjalizuje się w produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Ultimate Games koncentruje się na grach symulacyjnych o tematyce wędkarstwo, myślistwo i hobby. Jej flagowym tytułem jest Ultimate Fishing Simulator.

 

W 2017 roku Ultimate Games odnotował przychody ze sprzedaży na poziomie 1,26 mln zł i zysk netto na poziomie 0,4 mln zł. Szacunkowe przychody i zyski w I kwartale 2018 roku to odpowiednio 0,7 mln zł i 0,22 mln zł.

Ultimate Games będzie kolejną spółką z Grupy Kapitałowej PlayWay, która w tym roku zadebiutuje na NewConnect. W ubiegły piątek na ten rynek wszedł CreativeForge Games, którego akcje w dniu debiutu wzrosły o 166,67%. Kolejna spółka z Grupy – Moonlit – planuje wejść na rynek NewConnect w IV kwartale tego roku.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk