• Sklep
  • Odbierz prezent
ultimate games

Za nami kolejny udany debiut spółki gamingowej na parkiecie NewConnect. Akcje Ultimate Games na początku sesji rosną o prawie 40%. To 6. tegoroczny debiut w tym roku, a Ultimate Games stał się 406. spółką notowaną na NewConnect.

 

Ultimate Games to spółka z branży gier wideo, której głównym akcjonariuszem jest notowany na GPW PlayWay (posiada 48% akcji). Spółka specjalizuje się w produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Ultimate Games koncentruje się na grach symulacyjnych o tematyce wędkarstwo, myślistwo i hobby. Jej flagowym tytułem jest Ultimate Fishing Simulator.

Debiuty spółek gamingowych przyzwyczaiły nas do tego, że są przyjmowane na parkiecie z euforią. Nie inaczej było i tym razem. Otwarcie notowań nastąpiło na poziomie 9,70 zł, czyli 38,57% powyżej poziomu odniesienia (7,00 zł).

 

Ultimate Games to kolejna ze spółek zrzeszonych w Grupie Kapitałowej PlayWay, która w ostatnich tygodniach zadebiutowała na małym parkiecie GPW. Pod koniec maja do obrotu na rynku NewConnect wprowadzone zostały akcje CreativeForge Games. Te na otwarciu debiutu zyskiwały 83,33%, a na koniec dnia aż 166,67%. Dziś notowane są na poziomach bliskim zamknięcia debiutanckiej sesji.

Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk