• Odbierz prezent
ultimate games

Za nami kolejny udany debiut spółki gamingowej na parkiecie NewConnect. Akcje Ultimate Games na początku sesji rosną o prawie 40%. To 6. tegoroczny debiut w tym roku, a Ultimate Games stał się 406. spółką notowaną na NewConnect.

 

Ultimate Games to spółka z branży gier wideo, której głównym akcjonariuszem jest notowany na GPW PlayWay (posiada 48% akcji). Spółka specjalizuje się w produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Ultimate Games koncentruje się na grach symulacyjnych o tematyce wędkarstwo, myślistwo i hobby. Jej flagowym tytułem jest Ultimate Fishing Simulator.

Debiuty spółek gamingowych przyzwyczaiły nas do tego, że są przyjmowane na parkiecie z euforią. Nie inaczej było i tym razem. Otwarcie notowań nastąpiło na poziomie 9,70 zł, czyli 38,57% powyżej poziomu odniesienia (7,00 zł).

 

Ultimate Games to kolejna ze spółek zrzeszonych w Grupie Kapitałowej PlayWay, która w ostatnich tygodniach zadebiutowała na małym parkiecie GPW. Pod koniec maja do obrotu na rynku NewConnect wprowadzone zostały akcje CreativeForge Games. Te na otwarciu debiutu zyskiwały 83,33%, a na koniec dnia aż 166,67%. Dziś notowane są na poziomach bliskim zamknięcia debiutanckiej sesji.

Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk