• Sklep
  • Odbierz prezent
Ultimate Games Art Games Studio NewConnect

1 lipca spółki gamingowe notowane na rynku NewConnect zawarły nową umowę wydawniczą. Czy gra Climbros przyciągnie graczy?

 

1 lipca spółki Ultimate Games i Art Games Studio poinformowały w swych komunikatach o zawarciu umowy wydawniczej dotyczącej gry Climbros. Stronami zawartej umowy są Ultimate Games, Art Games oraz Toucan Systems sp. z o.o. Toucan Systems jest twórcą gry Climbros, a spółki Ultimate Games i Art Games Studio są jej współwydawcami, odpowiedzialnymi za wydanie gry w wersji na Nintendo Switch i PC. Ponadto spółka Art Games Studio zobowiązała się również do sfinansowania gry. W komunikacie dodano, że premiera gry jest planowana do końca 2019 r.

Według informacji w serwisie Steam, Climbros to dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest wspinaczka, w której można wypracować własny styl. Czekające na graczy wyzwania to m.in. ośnieżone skały, ogromne drzewa czy dryfujące asteroidy. Na swej drodze można natknąć się na różnorodne scenerie i spotkać różne postacie. Można grać w trybie jednego gracza lub współpracować z innymi w drodze do wspólnego celu.

Spółka Ultimate Games jest obecna na rynku NewConnect od czerwca 2018 r., a Art Games Studio od 24 maja 2019 r.

W trakcie sesji giełdowej 1 lipca akcje obu spółek znajdują się na plusie. Cena akcji Utimate Games wzrosła o 1,44%, natomiast Art Games Studio aż o 7,77%.

Czytaj także: Udany debiut Art Games Studio na NewConnect

W piątek 24 maja na małym parkiecie GPW debiutowała kolejna spółka gamingowa - Art Games Studio. Założona zaledwie w lipcu 2017 r. warszawska spółka specjalizuje się w wydawaniu gier artystycznych z segmentu Indie Games. Debiut Art Games Studio okazał się całkiem udany - notowania spółki na pierwsze.. Czytaj
Udany debiut Art Games Studio na NewConnect


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestorka. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk