• Odbierz prezent
Układ harmoniczny na EUR/USD
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda sytuacja techniczna na parze EUR/USD

Wczoraj na parze walutowej EUR/USD mogliśmy obserwować rekcję ceny na mierzenie Fibonacciego - 61,8%.

 

Jeżeli wzrosty będą kontynuowane, to będziemy mogli mówić o formacji harmonicznej XABCD. Najbliższym oporem jest współczynnik 78,6%, a następnie 88,6%.

 

Wykres 1. Para walutowa EUR/USD interwał H4

Opór na EUR/AUD

 

Wsparciem jest w tej chwili dolne ograniczenie układu 1:1. Zielona strefa jest także potwierdzona wcześniejszą reakcją ceny oraz współczynnikiem 38,2%. Dopiero wybicie dołem może doprowadzić do większych spadków.

 

Wykres 2. Para walutowa EUR/USD interwał H4

FXMAG forex układ harmoniczny na eur/usd układ harmoniczny korekta 1:1 eur/usd fibonacci 1

 

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

 

EUR/USD zlecenie oczekujące buy limit

cena otwarcia:  1,0700

SL:  1,0680

TP: 1,0830

Data wygaśnięcia 21.04.17 20:00

Przestaw SL na BE po +35pipsach

 

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu.


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk