• Odbierz prezent
Typujemy najsłabsze ogniwo. Kto wyleci jako pierwszy z WIG20? | #16 Spółki czy spod lady?

"Im więcej Ciebie, tym mniej", chciałoby się rzec, cytując refren pewnej znanej piosenki. Mowa o udziale spółek Skarbu Państwa na giełdzie, w tym szczególnie w najważniejszym indeksie, jakim jest WIG20. Na jakie przetasowania możemy liczyć w WIG20 już na początku marca i co z tego wynika? A także co wspólnego mają Warren Buffett i... minister Jacek SasinZapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. 

 

Czytaj także: Ceny rosną szybciej niż... na Ukrainie | #15 Spółki czy spod lady

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W piętnastym od.. Czytaj
Ceny rosną szybciej niż... na Ukrainie | #15 Spółki czy spod lady

Notowania: WIG20

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GPW:WIG20/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk