• Odbierz prezent
The Dust spółka gra

W ostatnim czasie spółka z branży gier The Dust poinformowała o nowym symulatorze. Tym razem gracz będzie miał okazję wcielić się w rolę złodzieja samochodów.

 

21 lutego spółka gamingowa The Dust poinformowała o nowej grze z serii symulatorów. Została ona udostępniona na platformie Steam. W grze „Car Thief Simulator” gracz będzie mógł wcielić się w złodzieja samochodów. Zadaniem głównego bohatera będzie kradzież aut z ulic miasta, przedmieść, parkingów oraz garaży. Gracz będzie musiał obserwować okolice, by nie narazić się przypadkowym przechodniom i nie wzbudzić zainteresowania swym podejrzanym zachowaniem i majsterkowaniem przy samochodach. Kolejne elementy rozgrywki to włamanie do samochodu  i użycie odpowiednich narzędzi, by go uruchomić. Ważnym elementem gry jest też sprzedaż skradzionych samochodów, a w międzyczasie również zmienianie ich wyglądu i oznaczeń. Dreszczyku emocji dostarcza też ryzyko wypadku podczas jazdy lub ucieczki przed policją, co może spowodować utratę wartości pojazdu. Ciekawym elementem jest także możliwość przyjmowania zleceń kradzieży luksusowych samochodów, pilnie strzeżonych przez ochronę i najnowocześniejsze zabezpieczenia.

„Car Thief Simulator” to trzecia gra z serii symulatorów opracowywanych w ramach strategii The Dust.

Spółka The Dust jest notowana na rynku NewConnect od 2018 r. Na piątkowej sesji kurs akcji spółki zyskuje 1,71%.

Trailer gry można zobaczyć tutaj:


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk