• Sklep
  • Odbierz prezent
Ultimate Games Repo Man

2 maja spółka z branży gier Ultimate Games poinformowała o planowanym wydaniu nowej gry. Na czym będzie ona polegać? Jakie są szczegóły?

 

2 maja w swym komunikacie spółka gamingowa Ultimate Games poinformowała, że podjęła decyzję o wydaniu nowej gry z gatunku symulator, pt. „Repo Man”. Gra jest o tyle ciekawa, że gracz będzie mógł wcielić się w rolę windykatora. Premiera gry jest planowana na 2020 r.

Według oceny zarządu spółki Ultimate Games, gra Repo Man może posiadać podobny potencjał sprzedażowy, jak Thief Simulator, gdzie gracz wciela się w rolę złodzieja.

Według opisu na platformie Steam, gracz będzie miał okazję uczestniczenia w procesie windykacji od początku do końca. Będzie miał możliwość realizacji zleceń, z których każde będzie inne. Na początku nauka fachu windykatora zacznie się od domów na peryferiach, aby gracz mógł się przekonać, czy jest w stanie zagłębiać się w dalsze tajniki tego zawodu i podejmować się trudniejszych zleceń, wymagających niejednokrotnie bezwzględności, takich jak windykacja fabryki czy szpitala. Każdy dłużnik będzie miał to, co należy wyegzekwować, jednak trzeba znaleźć sposób, by to otrzymać. Producentem gry jest Baldur Games. Więcej o grze można zobaczyć pod linkiem: https://store.steampowered.com/app/1065740/Repo_Man/

Spółka Ultimate Games jest producentem i wydawcą gier sprzedawanych na całym świecie za pośrednictwem takich platform dystrybucyjnych, jak Steam, App Store, Google Play oraz Nintendo eShop. Spółka specjalizuje się w produkcji i dystrybucji gier na różne platformy: komputery (PC i Mac), konsole (Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One) oraz gry mobilne na Android oraz iOS. Spółka Ultimate Games jest obecna na rynku NewConnect od 15 czerwca 2018 r.

Czytaj także: Ultimate Games publikuje wyniki za 1Q i podaje datę premiery Thief Simulator

Spółka gamingowa Ultimate Games w raporcie bieżącym z 20 kwietnia opublikowała szacunkowe wyniki finansowe za I kwartał 2019 r. Oprócz tego spółka 23 kwietnia poinformowała o premierze oczekiwanej gry Thief Simulator na przenośną konsolę Nintendo Switch, na co kurs reaguje ponad 3% wzrostem.   Wg.. Czytaj
Ultimate Games publikuje wyniki za 1Q i podaje datę premiery Thief Simulator


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestorka. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk