• Odbierz prezent
TVN 24: Czy Donald Trump jest chory na koronowirusa? Są wyniki badań!

[Aktualizacja 15 marca 16:46]

Czy  Donald Trump ma koronowirusa? Skąd takie pytanie? Czemu prezydent USA miałby mieć koronowirusa? Na to pytania uzyskasz odpowiedź w tym materiale.

Jak działa fundusz ETF?


Czy Donald Trump ma koronowirusa?

Jak donosi portal internetowy TVN24 w swoim artykule Donald Trump poddał się testowi na obecność w swoim organiźmie koronawirusa. Wynik testu prezydenta Stanów Zjednoczony był ujemny, to znaczy, że Donald Trump jest zdrowy.

Czytaj także: Fundusze ETF - 5 najważniejszych zalet dla inwestora

Fundusze notowane na giełdzie (ETF) są coraz popularniejsze, o czym dobitnie świadczy fakt, że obecnie wartość środków ulokowanych w ETF-ach na całym świecie przekracza 6 bilionów dolarów, z czego 4 bln dolarów na giełdach w USA. To niemal dwukrotny wzrost na przestrzeni ostatnich trzech lat. Fundus.. Czytaj
Fundusze ETF - 5 najważniejszych zalet dla inwestora

Dlaczego Donald Trump poddał się testowi na obecność koronowirusa?

Prezydent USA poddał się w piątek wieczorem testowi na obecność wirusa COVID-19. Było to przede wszystkim spowodowane przez presję dziennikarzy, którzy zwracali uwagę, że na piątkowej konferencji w Białym Domu Donald Trump ściskał dłonie gościom. Prezydent po komentarzach dziennikarzy  stwierdził, że rzeczywiście musi zrezygnować z podawania ręki, jednak trudno ograniczyć mu to przyzwyczajenie.

Nie wylecisz już z Polski do USA!

Od piątku zawieszone zostają do odwołania loty z Europy do Stanów Zjednoczonych. Na tą chwilę zakaz nie obowiązuje jeszcze Wielkiej Brytanii i Irlanii. Jednak już od poniedziałku loty również z tych dwóch krajów zostają wstrzymane.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule TVN 24.

Notowania: DAX

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/XETR:DAX/

Julia Zagórska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Górniczo-Hutniczej. Głównie zajmuje się analizą wpływu wydarzeń makroekonomicznych na sytuację na rynku. Aktywny trader Forex od 2013 roku. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk