• Odbierz prezent
notowania zamknięte
Z artykułu dowiesz się:

- W jakich krajach rynki są dziś zamknięte

Dziś rynki zamknięte są w dwóch istotnych ośrodkach: W Meksyku i w Indiach. Handel na parach z meksykańskim peso i indyjską rupią warto dziś odstawić na bok.

 

Indie

W poniedziałek w Japonii obchodzono początek wiosny i w tym dniu japońskie rynki były zamknięte. Hindusi wiosnę świętują podczas Holi – święta radości i wiosny. W tym kraju jest to dzień wolny od pracy. Pary z indyjską rupią (IDR) mogą cechować się dziś obniżoną zmiennością.

W Indiach inwestorzy może i nie będą dziś handlować, ale ich dzień z pewnością będzie wyglądał kolorowo, gdyż podczas obchodów święta Holi hindusi obrzucają się kolorowymi farbami, co wygląda dość spektakularnie i przyciąga mnóstwo turystów.

 

FXMAG forex tu nie handlujemy (idr, mxn) 1

 

Meksyk

Meksyk znany ze swojego przywiązania do religii katolickiej dziś nie pracuje ze względu na obchody Wielkiego Czwartku. Pary z meksykańskim (MXN) peso również mogą nie nadawać się do handlu.

 

W pozostałych krajach dopiero Wielki Piątek będzie dniem wolnym od handlu, dlatego pamiętajmy o zamknięciu pozycji na weekend już dziś, gdyż jutro rynki są zamknięte.


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk