• Odbierz prezent
Trwają zapisy do konkursu INDEX Investment Challenge – na najlepszych inwestorów czeka 25 000 złotych

Tylko do 1 marca można zarejestrować swój udział w konkursie INDEX Investment Challenge, który daje studentom możliwość zdobycia i praktycznego sprawdzenia swojej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie. Dla najlepszych uczestników przygotowano nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 000 zł.

Zasady IIC

Jest to konkurs inwestycyjny organizowany przez Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Fundację Giełdy Papierów Wartościowych. Uczestnicy rozpoczynają rywalizację dysponując wirtualnymi środkami w wysokości 20 000 zł. Mogą być one inwestowane w akcje, kontrakty terminowe oraz ETF-y. Celem jest osiągnięcie najwyższej możliwej stopy zwrotu. Gra będzie trwać od 2 marca 2020 do 30 kwietnia 2020.

Nagrody dla najlepszych uczestników to:

I miejsce – 7 000 zł

II miejsce – 4 500 zł

III miejsce – 3 000 zł

Nagrodzonych zostanie pierwszych 10 Uczestników klasyfikacji końcowej oraz 4 Uczestników, którzy uzyskają najwyższe stopy zwrotu na koniec każdej dwutygodniowej rozgrywki. Wszyscy nagrodzeni uczestnicy zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową, która odbędzie się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych.

Rejestracja do konkursu

Osoby, które chcą wziąć udział w ogólnopolskiej rywalizacji, mogą do 1 marca zapisywać się poprzez formularz rejestracyjny na stronie: https://iichallenge.gpw.pl/. Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronach: http://indexchallenge.pl/ oraz https://www.facebook.com/INDEXInvestmentChallenge/


Sara Takeuchi

Studentka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz koordynator ds. strategii w INDEX Investment Challenge. Zainteresowana szeroko pojętą tematyką rynków finansowych, fintech oraz przemysłu 4.0.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk